Кількість
|
Вартість
|
||
|
Все для депіляції - для професійного та самостійного застосування
Густе, блискуче та здорове волосся - це добре. Але тоді, коли воно росте на голові, а не на тілі! Тому здавна люди позбавлялися від небажаної рослинності всіма відомими способами. Адже її відсутність вважалася символом здоров'я, молодості, краси та невинності.
У Стародавньому Єгипті та Греції боротьба з волоссям на тілі стосувалася не лише жінок, а й чоловіків. Вони видаляли його за допомогою воску та цукрової пасти.
Зараз, попри існування великої кількості пристроїв для гоління і кремів для депіляції, видалення волосся воском і шугарінг є найпопулярнішими методами для професійного та домашнього застосування. Все для депіляції за доступними цінами реалізує інтернет-магазин Qrasa із доставкою по всій Україні
Переваги й недоліки воскової депіляції та шугарінгу
Воскова та цукрова депіляція (шугарінг) - це два різні методи. Кожен із них має свої особливості. Їхня спільна перевага полягає в тому, що волосся видаляється з коренем. Із кожною процедурою волоски стають більш тонкими та слабкими, тому надалі їх видалення буде проходити легше й менш болісно переноситися. У деяких випадках, якщо правильно використовувати все для депіляції, волосся на тілі може з часом взагалі припинити рости.
Шугарінг |
Віск |
||
Плюси |
Мінуси |
Плюси |
Мінуси |
Натуральність. У цукровій пасті використовуються лише природні інгредієнти, які екологічно та безпечно видаляють волосся та не викликають алергії. |
Потрібно дочекатися, поки волосини відростуть до 3-5 мм. |
Швидке виконання процедури на великих площах. |
На шкірі залишаються частинки воску, що важко видаляються. |
Пілінг шкіри. Разом із волоссям видаляються забруднення та відкладення на шкірі. |
Спочатку процедура може тривати довго, що втомлює. |
Шкіра стає менш сприятливою до подразнень. |
Віск містить хімічні компоненти, що можуть викликати алергічні реакції. Перед нанесенням його треба протестувати на невеликій ділянці шкіри. |
Довготривалий ефект. Шкіра стає ідеально гладкою та м'якою протягом 3-4 тижнів. |
Дуже жорстке волосся не видаляється. |
Волосся відростає повільно та поступово - за 3-5 тижнів. |
Болісні відчуття та ризик пошкодження шкіри, особливо коли депіляція проведена неправильно. |
Можуть з'явитися набряки на шкірі та врослі волоски. |
Заживлення та відновлення шкіри триває довше, ніж після шугарінгу. |
Що потрібно для проведення депіляції воском та шугарінгу?
Це прості процедури, що не займають багато часу і не вимагають великих витрат. Їх можна робити у салоні краси або самостійно вдома. Купити все для депіляції за доступними цінами пропонує інтернет-магазин Qrasa.
Головне - вибрати підходящий косметичний засіб:
-
гарячий віск використовується переважно для депіляції рук і ніг, а також під пахвами та в зоні бікіні. Його виготовляють у гранулах на основі натуральних смол із додаванням бджолиного воску. Він містить рослинні екстракти та натуральні масла, що заспокоюють шкіру та захищають її від подразнень;
-
теплий віск більше підходить для домашньої депіляції всього тіла. Із ним дуже легко працювати навіть новачку, бо він випускається в касетах;
-
холодний віск найчастіше використовується для видалення волосся навколо верхньої губи, на щоках, підборідді, під пахвами та на ногах. Випускається в паперових рулонах або смужках, які перед нанесенням на шкіру потрібно трохи розігріти в руках;
-
цукрові пасти різної густини в банках. Для виконання шугарінгу в домашніх умовах краще віддавати перевагу засобам середньої густини.
Для розігрівання гарячого воску та пасти потрібно використовувати воскоплави (парову баню чи мікрохвильову піч). Для нанесення засобів - дерев'яний шпатель. Для зняття - серветки або паперові смужки.
Як зробити процедуру депіляції менш болісною?
-
Прийміть знеболювальний препарат за 30 хвилин до процедури, що допоможе знизити болючі відчуття.
-
Прикладіть теплий компрес на ту ділянку шкіри, яка піддаватиметься обробці. Це допоможе розкрити пори шкіри й полегшити видалення волосків.
-
Використовуйте гарячий віск. Тоді процедура проходить набагато швидше й менш болісно. Вона більш гігієнічна. Однак цей спосіб не підходить для гіперчутливої шкіри. Проведіть невеликий тест на маленькій ділянці, щоб упевнитися, що температура засобу досить прийнятна, і не залишиться опіків.
-
Уникайте певних продуктів у день депіляції. Відмовтеся від їжі та напоїв, що містять кофеїн чи цукор. Також рекомендується не курити на день сеансу, адже нікотин підвищує чутливість шкіри та посилює больові відчуття.
-
Розслабтеся. Допустимо випити 1 келих вина. Алкоголь трохи підвищує температуру тіла та послаблює волосяні фолікули. Однак більша доза може посилити біль і спричинити подразнення шкіри.
-
За день до депіляції обробіть шкіру скрабом або соком лимона з цукром. Це допомагає відлущити відмерлі клітини зі шкіри, сприяє активному оновленню клітин біля волосяних фолікулів та легшому видаленню волосків, суттєво уповільнює ріст волосся.
-
Намагайтеся не пітніти. Перед тим, як розпочати депіляцію, треба переконатися, що шкіра не волога та не жирна. Завдяки вологості та жирності шкіри стає дуже важко відразу і швидко видалити волоски, що є причиною більш інтенсивних больових відчуттів.
-
Обробіть шкіру тальком, гелем чи лосьоном перед нанесенням воску чи цукрової пасти. Ці засоби поглинають зайву вологість чи шкірний жир, що знижує ступінь болісних відчуттів і специфічних шкірних реакцій. У виняткових випадках, якщо поріг чутливості занадто високий, наноситься анестетик.
-
Розтягніть шкіру. Це полегшує видалення волосків і знижує болісні відчуття.
-
Не забувайте про напрямок росту волосся! Якщо зривати віск у напрямку, протилежному зростанню волосся, це сприяє видаленню більшої кількості волосків і зменшить кількість підходів. У процесі шугарингу цукрову суміш теж потрібно швидко і акуратно наносити проти росту волосків. Видаляти у напрямку їх зростання. Через це біль практично не відчувається.
-
Виконуйте дихальні вправи. Коли ось-ось відірвете віск чи цукрову пасту від шкіри, замість концентруватися на тому, що ви в цей момент відчуєте, сконцентруйтеся на тому, як дихаєте. Глибоко вдихніть, затримайте дихання в момент відривання волосків від шкіри і видихніть. Повторюйте цю вправу під час кожного підходу.
Як виконується воскова чи цукрова депіляція в домашніх умовах
Процедура передбачає кілька послідовних етапів, таких як:
-
попередній розігрів засобу та розчинення до однорідної структури за допомогою воскоплава;
-
обробка шкіри - тальком або гелем;
-
нанесення - зачерпніть трохи продукту шпателем і нанесіть на шкірний покрив у напрямку росту волосків. Мазок має бути шириною близько 4 см;
-
зняття суміші - розташуйте зверху смужку паперу і дочекайтеся, поки вона прилипне. Однією рукою притисніть шкіру і злегка натягніть, іншою схопіть смужку і різко відірвіть у протилежному напрямку натягу шкірного покриву;
-
видалення волосків, що залишилися, пінцетом;
-
повторення цих маніпуляцій на інших ділянках тіла, де є зайва рослиність;
-
зніміть залишки воску чи цукрової пасти зі шкіри за допомогою спеціальних серветок або спонжів, просоченим засобом, що містить олію.
Особливості депіляції деяких зон у домашніх умовах
Кожна частина тіла має свої особливості, які потрібно брати до уваги під час проведення депіляції вдома.
Бікіні
Інтимна зона вважається дуже ніжною, тому депіляцію варто виконувати з особливою обережністю. Спочатку слід обов'язково розпарити шкіру під душем з використанням м'якого скрабу, який допоможе видалити змертвілі клітини. Оскільки шкіра у зоні бікіні дуже чутлива, перед нанесення засобів для видалення волосся необхідно виконати її знеболювання. Для видалення волосків краще користуватися плівковим або гарячим воском. Смужки мають бути короткими і досить вузькими (до 7 см), а видалення треба робити за росту волосся. Під час відриву смужки обов'язково натягуйте шкіру. Після процедури в домашніх умовах варто обробити шкірний покрив заспокійливим кремом.
Пахви
Не менш чутлива зона, ніж бікіні, що вимагає використання місцевого анестетика. До болю додається підвищене потовиділення, яке може перешкоджати прилипанню воску чи цукрової пасти. Щоб спростити депіляцію, перед процедурою на шкір пахв потрібно нанести тальк для депиляції.
Ноги та руки
Оскільки шкіра ніг і рук має меншу чутливість, при депіляції можна обробляти відразу великі ділянки. Шкіру вище за коліно потрібно обов'язково натягувати перед зривом смужки, нижче можна обійтися без натягування. При нанесенні засобу на коліна бажано зігнути ногу. У такому випадку волоски піднімуться, що дозволить смужці краще прилипнути.
Корекція брів, видалення волосся на обличчі
Бажано використовувати гарячий або плівковий віск. Перший наносять тільки за ростом волосків, другий - у будь-якому напрямку. Перед процедурою потрібно розпарити шкіру за допомогою парової ванни. Важливо, щоб на обличчі не було прищів, вугрів та інших дефектів. Видалення воску здійснюється у бік, зворотний від його нанесення.
Після того, як все для депіляції буде виконано, нанесіть на оброблені ділянки гель або лосьйон із заспокійливим та антибактеріальним ефектом, що дозволить попередити подразнення та уникнути появи гнійників.
Поширені питання про товари для депіляції
Які бренди засобів для депіляції представлені у каталозі вашого магазину? |
Наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором продукції від таких брендів, як Bucos, Elit Lab, Enjoy, Global Fashion, Jerden Proff, Konsug Beauty, MAX, Pro-wax, TANOYA, Wax, SMOOTH.
Чи продаєте ви воскові нагрівачі для депіляції в домашніх умовах? |
Так, у продажі є банкові, касетні та картриджні воскоплави.
Які продукти для депіляції ви пропонуєте? |
В асортименті є віск у гранулах, касетний віск, смужки для депіляції та цукрові пасти для шугарінгу.
Чи входять у комплект воскового нагрівача спеціальні шпателі або інші аксесуари? |
Ні, комплектація воскоплава включає лише пристрій, коробку та інструкцію. Купити набори для депіляції - вигідніше, бо до них входить упаковка воску і шпателі.
Чи є в наявності продукти для післядепіляційного догляду? |
Так, у нашому асортименті є все для депіляції. У тому числі - спеціальні засоби для догляду до та після депіляції - масла, гелі та лосьйони з пантенолом, молочко, спреї-флюїди на олійній основі, спреї-тоніки тощо.
Чого не можна робити після депіляції? |
- У першу добу після процедури краще відмовитися від гарячого душу або прийняття ванни.
- Протягом 2-3 днів протирайте шкіру дезінфікуючими засобами, аби уникнути червоних крапок.
- Не застосовуйте дезодоранти перші кілька днів, якщо депіляція виконувалася в зоні пахв.
- Намагайтеся не засмагати в солярії та не перебувати під прямим сонячним промінням кілька днів після процедури. У разі появи опіків використовуйте “Пантенол” або аналогічні засоби.
- Між сеансами слід періодично робити пілінг за допомогою скраба, щоб унеможливити вростання волосків.