UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Витяжки для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Витяжки для манікюру - гарантія чистої та якісної роботи

Вакуумний пилосос для нігтів, або манікюрна витяжка, - пристрій, який використовується для всмоктування пилу та сміття, що утворюється під час апаратного манікюру та педикюру. Зазвичай він оснащений потужним двигуном і системою фільтрів для захоплення та утримання пилу. 

Деякі моделі також можуть мати додаткові функції, такі як вбудований вентилятор для манікюру та ультрафіолетова лампа для сушіння штучних матеріалів. 

Витяжка для манікюру дозволяє утримувати робочу зону в чистоті та без пилу, а також зменшити вплив потенційно шкідливих хімічних речовин. 

Інтернет-магазин Qrasa.ua пропонує купити витяжку для манікюру, що підходить як для професійного, так і для домашнього використання, із доставкою по всій Україні.

витяжка для манікюру

Навіщо потрібні витяжки для манікюру та чому вони обовʼязкові для кожної нейл-майстрині?

Під час апаратної обробки нігтів, навіть натуральних, не кажучи вже про штучні матеріали, їх корекцію та зняття, утворюється величезна кількість дрібнодисперсного пилу. Його осідання на робочих поверхнях, меблях і одязі майстрині - лише мала частина проблеми. 

Регулярно потрапляючи в органи дихання майстра і клієнта, цей пил викликає:

  • попадання небезпечних частинок у легені, що провокує розвиток алергії, трахеїту, захворювання дихальних шляхів;

  • негативний вплив на шкіру;

  • постійний головний біль;

  • проблеми з диханням;

  • утворення важкого повітря в кабінеті;

  • відчуття піску в очах, що викликає біль, який згодом переростає в запалення зорового органу.

Покриття гель-лаками та нарощування нігтів має проводитися в ідеальній чистоті. Інакше нігті будуть виглядати неохайно, а манікюр дуже швидко зіпсується. Витяжка для нігтів забезпечує чистоту робочого місця та задоволених клієнтів. 

Принцип роботи витяжки для манікюру

Цей пристрій призначений для видалення дрібного сміття, що утворюють апарати для нігтів. Його корпус зазвичай складається із пластику або металу. Незалежно від типу, усі манікюрні витяжки оснащені потужним пилососом для манікюру, який гарантує повне всмоктування дрібних часток та усунення неприємних запахів. Вони також оснащені вентилятором для манікюру. Пил затягується у спеціальний мішок закритого типу або фільтр.

Типи витяжок для нігтів

Як і інші манікюрні інструменти, кожен тип витяжок для манікюру розрахований на певний вид і обсяг робіт. 

  • Підлогові професійні витяжки для манікюру - досить громіздкі та потужні прилади на 1, 2 чи 3 вентилятори, що мають можливість регулювання тяги. За їх допомогою відбувається видалення з приміщення пилу та фільтрування повітряних мас. Такі прилади використовуються у клініках, салонах краси, подологічних кабінетах та манікюрних студіях.

  • Портативні автономні вентилятори для манікюру характеризуються невеликими розмірами та малою потужністю. Вони майже не створюють шуму, легко поміщаються в сумку. Тому такі манікюрні витяжки використовують майстри, які обслуговують клієнтів на дому. Їх містять стартові набори для манікюру, зручні для початківців. 

  • Вбудовані та настільні витяжки для нігтів із решіткою, через яку всмоктується сміття, мають малу потужність, практично безшумні. Найчастіше ними користуються майстрині, які не мають можливості або достатньо місця на столі, щоб поставити окремий пилосос для манікюру.

У залежності від форми витяжки для манікюру можуть бути прямокутними, круглими, квадратними. За функціональністю - 2 в 1 - із фрезером або УФ-лампою в конструкції.  

Як вибрати витяжку для манікюру

Треба звернути увагу на наступні нюанси:

  • потужність - 20-65 вт;

  • місце - манікюрна витяжка не повинна заважати майстру і клієнту;

  • гучність роботи - має бути присутній невеликий фоновий шум вентилятора для манікюру, але не дуже гучний, бо заважатиме майстру та створюватиме дискомфорт для клієнта;

  • оптимальний час безперебійної роботи;

  • можливість заміни фільтра та мішків для пилу;

  • додаткові функції - підсвітка, таймер, автоматичне вмикання\вимикання.

Поширені питання про витяжки для манікюру

Для яких процедур рекомендується використовувати манікюрну витяжку?

Для нарощування та корекції нігтів гелем, акрилом, зняття гель-лаку, апаратного манікюру та педикюру (за умови її встановлення над\під ногами клієнта).

Яка потужність витяжки оптимальна для манікюрного столика?

Яку потужність пилососу для манікюру краще обрати - вирішувати лише майстру, спираючись на обсяг робіт, з якими приладу доведеться впоратися. Найбільш універсальними є моделі потужністю 20-30 Вт. Вони підходять як для домашнього використання, так і для майстрів-початківців і салонних процедур. Професіонали можуть зупинитися на витяжках для нігтів потужністю 60/65/80W. Кількість обертів вентилятора для манікюру має становити не менше ніж 2800 об.\хв.

Чи можна використовувати витяжку для манікюру в домашніх умовах?

Так, звісно, у такому разі можна обирати настільні або портативні моделі, що працюють від електромережі.

Як часто потрібно очищувати або замінювати фільтри в витяжці?

Більшість виробників радять чистити витяжку для манікюру 3-4 рази на місяць, тобто після 20-30 процедур. При зниженні сили всмоктування пилу вентилятором для манікюру доведеться це робити частіше.

Очищення фільтра рекомендуємо проводити:

  • при інтенсивній роботі (5-6 клієнтів на день) - 1 раз на тиждень;
  • при середній завантаженості (3-5 клієнтів на день) - 1 раз на 2 тижні;
  • при мінімальній завантаженості (1-3 клієнти на день) - 1 раз на 3 тижні.

Заміну фільтра слід здійснювати 1 раз на 4 міс./8 міс./12 міс.

Чи складно замінити фільтр в витяжці для манікюру?

Нічого складного в цій маніпуляції немає. Фільтр легко знімається та витрушується. Щоб зрозуміти, наскільки він забруднений, потрібно подивитися на просвіт.

Які заходи безпеки слід враховувати під час використання манікюрної витяжки?

Протирайте обладнання до та після кожного клієнта вологою серветкою або губкою без хімічних засобів. Своєчасно замінюйте фільтр.

Чи є у вас витяжки безшумного типу?

Так, за відгуками наших клієнтів, майже безшумно працюють автономні та настільні моделі.

Як визначити, коли витяжка для манікюру потребує сервісного обслуговування?

Періодично оглядайте прилад та дріт живлення, звертаючи увагу на його цілісність. Прислуховуйтеся до гучності роботи. Дуже гучний звук, зниження тяги пилу, відсутність вбирання запахів може свідчити про несправність.

Чи можу я використовувати витяжку для манікюру в мобільному манікюрному салоні?

Так, за умови доступу до електромережі, живлення від повербанку чи генератора.

Чи впливає розмір манікюрного столика на вибір витяжки?

Так, цей прилад має займати стільки місця, щоб не створювати дискомфорту ані для майстра, ані для клієнта.

Яка витяжка краще підходить для великих салонів краси?

Це залежить від профілю салону та переліку послуг. Якщо це лише апаратний манікюр, коли використовуються фрезерні насадки, нарощування нігтів і покриття гель-лаком, можна обмежитися вбудованою настільною моделлю. У разі педикюру та подологічних процедурах підійде потужний стаціонарний вентилятор для манікюру чи конструкція з УФ-лампою або фрезером. Портативні конфігурації виручають у випадках, коли майстри роблять манікюр і педикюр в 4 руки.

Чи потребує витяжка для манікюру спеціальної установки?

Ні, лише встановлення у зручному місці та підключення до розетки. Монтаж настільних і вбудованих витяжок відбувається під час збирання конструкції манікюрного стола.

Як очищувати внутрішню частину витяжки від пилу та забруднень?

Чистити фільтр слід, витрушуючи великі грудки бруду та видаляючи дрібний пил за допомогою щіточки, звичайного пилососа, вологої серветки або губки без мийних засобів. Якщо фільтр не піддається очищенню, його варто замінити на новий.

Чи можна використовувати витяжку для інших косметичних процедур?

Окрім класичного та апаратного манікюру та педикюру, ви можете надавати СПА-послуги, такі як парафінові ванночки, пілінг і масаж шкіри рук. Вони запобігають віковим змінам, зміцнюють нігті, роблять шкіру зволоженою та м'якою. Зазвичай під час таких процедур використовуються засоби, які мають різний аромат. Застосування манікюрної витяжки зменшує інтенсивність запахів, попереджує виникнення алергічних реакцій у майстрів і клієнтів.

Як зменшити вібрацію та шум від витяжки для манікюру під час її роботи?

Для цього можна покласти на неї вологу серветку, що вбиратиме більшу частину пилу та зменшуватиме навантаження на пристрій. Після кожного клієнта цю серветку потрібно замінити на нову.

Вгору