UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Фрези для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Насадки для фрезера - для кутикули, моделювання, шліфування стоп і зняття покриття гель-лаком

Для виконання манікюру та педикюру за допомогою спеціального апарату необхідні різні насадки для фрезера. У залежності від типу та матеріалу кожна з них має певну форму, діаметр та абразивність. Інтернет-магазин Qrasa надає своїм клієнтам можливість придбати не тільки фрезер для нігтів, а й купити насадки для фрезера окремо та в наборі з доставкою по Україні.

Що таке фреза для манікюру та педикюру?

Це змінна насадка, яка використовується для певних завдань: 

  • підняття птеригію;

  • очищення кутикули;

  • шліфування та полірування нігтів;

  • моделювання форми та корекції нарощених нігтів, у тому числі випилювання з внутрішньої сторони;

  • шліфування стоп тощо.

фрези для манікюру

Як обрати фрези для манікюру

Основні параметри, які слід враховувати під час вибору фрез, - матеріал виготовлення та форма. У залежності від призначення вони можуть бути одно- та багаторазові. 

Перші - кремнієво-карбідні або пісочні шліфувальні ковпачки - застосовуються для обробки шкіри на пальцях рук, ніг і п'ят. Також їх можна використовувати для корекції нарощених нігтів і зняття гель-лаку. Їх надягають на металеву або гумову основу. Одразу після першого застосування утилізують і замінюють на нові.

Другі - виготовляють із міцних матеріалів. За умов правильної експлуатації вони здатні прослужити протягом тривалого часу. Головне - правильно обирати підходящі фрези для манікюру за типом абразивності, що позначаються різнокольоровими насічками:

  • білий або жовтий - екстра дрібний абразив - м'які насадки для фрезера, призначені для тонкої та чутливої шкіри;

  • червоний - помірно дрібний - менш м'які. Теж підходять для тих, у кого близько розміщені судини та висока чутливість;

  • синій (або відсутність насічки) - середньо жорсткі, що є найбільш поширеними, бо використовуються для більшості клієнтів;  

  • зелений - великий абразив, що переважно для спилювання потовщених нігтів і загрубілих мозолів; 

  • чорний - дуже великий абразив, що є найгострішим.

У залежності від матеріалу можна купити фрези для фрезера - алмазні, твердосплавні, керамічні. 

Алмазні фрези для манікюру, тобто ті, що мають алмазне напилення, призначені для обробки нігтьової пластини та навколонігтьового простору. Найпоширеніші форми:

  • полум'я - застосовується для підняття птеригію, шліфування бічних шкірних валиків, видалення мозолів та ороговілої шкіри;

  • голка - незамінна під час обробки кутикули та видаленні птеригію;

  • циліндр (звичайний і округлений) використовуються для моделювання арки нігтя та вирівнюванні його поверхні;

  • куля потрібна для розкриття бічних валиків та обробки кутикули. Під час виконання педикюру її застосовують для видалення стрижневих мозолів.

Незалежно від форми та розміру, усі алмазні фрези за характером напилення діляться на спечені або монолітні, що  є цілісним інструментом, із покриттям, запеченим у печі при високій температурі, та гальванічні, де на металеву основу нанесений шар клею, поверх якого напилений абразив. Такі фрези вважаються менш надійними, ніж спечені або монолітні, тому коштують дешевше.

Твердосплавні насадки для фрезера призначені виключно для зняття різних видів штучних матеріалів, таких як гелі, полігелі, біогелі, акрігелі, акріли, гель-лаки. Їхня робоча частина вкрита гострими міні-виступами, тому вони просто зрізають усе зайве з оброблюваної ділянки, очищують поверхню нігтьової пластинки та коригують її форму.

Керамічні насадки - більш м'які за алмазні та твердосплавні аналоги. Вони майже не утворють пилу, значно знижують ризик травм, тому з них варто починати новачкам. Однак така обробка більш щадна та займає більше часу. Також треба враховувати, що керамічна насадка швидко стирається, на її поверхні виникають сколи та тріщини. 

Шліфувальні та полірувальні насадки використовуються на завершальному етапі педикюру та манікюру. Вони вважаються настільки найм'якими видами фрез, що не потребують насічок. Перші доводять форму та поверхню нігтя до ідеалу після більш грубої первинної обробки. Другі очищують шкіру від шорсткості та задирок, надають поверхні натурального нігтя красивого глянцевого блиску. Їх виготовляють із таких матеріалів, як корунд, силікон, замша, фетр у формі конуса, циліндра, диска чи полум'я.

Асортимент фрез на сайті Qrasa.ua

Усі перераховані види насадок для апаратного педикюру представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, тому надаємо нашим покупцям можливість придбати якісну продукцію за доступними цінами - як окремо, так і в наборах. Усі фрези сертифіковані, проходять тестування та ретельно перевіряються перед відправкою клієнтам.  

Поширені питання про насадки для фрезерів

Чи продаються насадки в комплектах або їх можна купити лише окремо?

Так, у нашому магазині можна придбати фрези окремо або набори насадок для манікюру чи педикюру на 6, 10, 12, 30 фрез, а також чохли та підставки для їх зберігання.

Як довго служать насадки при регулярному використанні?

Кожен різновид насадки має свій термін пiсля якого їъ обов'язково треба оновлювати, адже абразивне покриття стирається з часом. Це залежить від рекомендацій виробника, матеріалу виготовлення фрези, від інтенсивності роботи майстрині з фрезами та її професіоналізму.

  • Насадки-ковпачки слід міняти після кожного використання.
  • Фрези з алмазним напиленням при інтенсивній роботі - 1 раз на місяць, при середній інтенсивності - 1 раз на 2 місяці.
  • Твердосплавні - 1 раз на 4-6 місяців.
  • Керамічні - залежно від інтенсивності роботи, приблизно раз на 6-12 місяців.

Чи потрібно стерилізувати насадки для фрезера? Як правильно це робиться?

Так, це подовжує їхній термін експлуатації та запобігає інфікуванню під час процедур. Промийте кожну фрезу щіткою з милом (чи мийним засобом) під проточною водою. Після цього її необхідно ретельно витерти та висушити. Далі обробити розчином дезінфектором та ультрафіолетом. Потім покласти інструменти в пакети для стерилізації, а їх у сухожарову шафу для обробки за температури 180 °С протягом 15 хв.

Чи впливає матеріал насадки на швидкість її зношування?

Пісочні фрези призначені для одноразового застосування, алмазні - при помірному навантаженні прослужать 1-2 місяці, а керамічні - близько 1 року. Якщо їх не замінити після закінчення цього терміну, це призводить до:

  • травмування шкіри. Адже коли абразивний шар фрези стирається, залишається голий стрижень, загострений кінець якого може поранити шкіру. Попри санітарну обробку, алмазні та твердосплавні фрези іноді іржавіють. Це може бути непомітно на їхній поверхні, однак сильно травмує шкіру та нігті;
  • інфікування. Бо чим старша фреза, тим більше нігтьового пилу забивається в отвори на її поверхні, де поселяються та розвиваються мікроорганізми, навіть попри правильну стерилізацію;
  • зниження швидкості роботи. Сточена фреза більш повільно зніматиме покриття, гірше прибиратиме кутикулу і очищатиме птеригій. Робота просуватиметься довше та складніше, а якість її погіршиться через затьоки та відшарування гелю або гель-лаку.

Які насадки ви рекомендуєте для ніжних і чутливих нігтьових пластин?

Віддавайте перевагу фрезам для манікюру із дрібною абразивністю - білим, жовтим або червоним - та використовуйте м'які силіконові наконечники.

Вгору