UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Стерилізатори для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стерилізатор для нігтів - запорука безпечного манікюру

Стерилізація - найважливіший етап роботи нейл кабінетів. Стерилізатори для манікюру - це невід'ємна частина обладнання бьюті кабінетів. Ці пристрої - репутація майстрів та запорука здоров’я гостей салону. Гігієнічно чисті інструменти - гарантія відсутності інфекційних захворювань та інших негативних наслідків.

Стерилізація для манікюру як пасок безпеки в автомобілі, може навіть врятувати життя.

Саме тому нехтувати цим не варто! Обрати та купити якісний стерилізатор для манікюру можна на сайті Qrasa, ви також отримаєте гарантію від виробника та магазину. В асортименті представлені й інші товари: лампи для нігтів, набори для манікюру, лаки, пилочки, підставки, інструменти, декор й тд. Відправка замовлень в день оформлення. Крім доставки до відділення можна замовити курʼєрську, тоді важку посилку доставлять прямо за вказаною адресою.

Види стерилізаторів для манікюрних інструментів

Існує кілька типів стерилізаторів для манікюру, які використовуються для знищення мікробів та забезпечення гігієнічності інструментів:

1. Сухожар (тепловий стерилізатор)

Для знищення мікробів і бактерій девайс працює на високій температурі. Інструменти розміщуються в спеціальних контейнерах або стелажах, після чого температура піднімається до відповідного рівня для стерилізації.

2. Автоклав

Пристрій використовує пару під високим тиском та необхідну для дезінфекції температуру. Автоклави широко використовуються в медичних закладах, а також в салонах краси.

3. Ультразвуковий стерилізатор

За допомогою ультразвукових хвиль пристрій видаляє бруд, пил і бактерії.

4. Хімічні засоби для стерилізації

Деякі майстри, замочують інструменти на певний час в спеціальному розчині.

5. Ультрафіолетовий стерилізатор для манікюру

Для знищення мікробів на поверхні інструментів використовує ультрафіолетове випромінювання.

Кожен з них має свої переваги та недоліки. Вибір залежить від потреб та можливостей салону або майстра манікюру.

Наслідки нехтування стерилізацією

Стерилізатор, як і манікюрна витяжка - це показник серйозного ставлення та піклування про здоровʼя клієнта. Отже, не виконання санітарно епідеміологічних норм та безвідповідальне ставлення до засобів дезінфекції на робочому місці недопустимо, небезпечно та нерентабельно.

Що може бути, якщо не використовувати стерилізатор для манікюрних інструментів:

1. Ризик інфекцій та захворювань

Нестерильні інструменти можуть бути джерелом бактерій, грибків і вірусів. Це може викликати захворювання нігтів, шкіри або крові. Зараження може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

2. Скарги та втрата довіри

Якщо гості салону дізнаються про неналежну стерилізацію інструментів або про випадки інфекцій, це може призвести до втрати репутації, що в свою чергу потягне втрату клієнтів.

3. Правові наслідки

Неправильна стерилізація може вести до правових проблем, включаючи судові справи та штрафи. Регулюючі органи мають вимоги щодо дезінфекції та гігієни в салонах краси, і порушення цих правил може призвести до серйозних наслідків.

4. Втрата матеріальних ресурсів

Інструменти, які не піддаються стерилізації мають постійно змінюватись, що економічно не вигідно. Якщо клієнт йде з салону - бізнес зазнає збитків.

Враховуючи ці страшні наслідки, важливо дотримуватися найвищих стандартів гігієни та забезпечувати належне використання стерильних інструментів.

Поширені питання про стерилізатори для манікюру

На якій температурі працює стерилізатор для нігтів?

Під час роботи стерилізатор для манікюру зазвичай підтримує температуру в діапазоні від 200 до 250 градусів, що необхідно для досягнення дезінфікуючого ефекту.

Як правильно стерилізувати пилочки для нігтів?

Спочатку їх чистять щіткою і промивають у проточній воді, потім пилочки піддають дезінфекції в спеціальному розчині. Далі залежно від матеріалу, з якого виготовлені насадки, їх дезінфікують у сухожарі, автоклаві або ультразвуковому стерилізаторі.

Чи безпечно використовувати стерилізатори для нігтів в домашніх умовах?

Звичайно, але це потребує дотримання правил та інструкцій. Ось декілька порад:

  1. Виберіть якісний стерилізатор для манікюру відомого виробника.
  2. Ретельно вивчіть та дотримуйтесь інструкції.
  3. Зберігайте прилад у безпечному, недоступному для дітей місці.
  4. Не перевантажуйте девайс і не перебувайте під час роботи у приміщенні, де він працює.
  5. Регулярно очищуйте прилад.
  6. Дотримуйтесь правил стерилізації для конкретних інструментів.

Як зберігати стерилізовані інструменти?

Якщо інструменти пройшли стерилізацію у сухожаровій шафі без використання крафт-пакетів, то для збереження гігієнічності рекомендується помістити їх у спеціальну ультрафіолетову шафу.

Який час потрібен для повної стерилізації інструментів?

Час дезінфекції інструментів залежить від типу стерилізатора, програми дезінфекції та налаштування параметрів. Загалом процес може зайняти від 15-60 хвилин, залежно від вищенаведених факторів. Точний час повинен бути вказаний в інструкції до приладу.

Вгору