UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Форми для нарощування нігтів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Трендовий манікюр за допомогою форм для нігтів

Коко Шанель сказала «Руки - візитна картка дівчини», тому не дивно, що стільки часу приділяють нейл процедурам. Акуратний манікюр, як дорога прикраса додає настрою та впевненості. Майстерно виконана нейл процедура перетворює руки на витвір мистецтва, де нігті стають пензлем для самовираження, а елегантний дизайн відображає унікальність і стиль. 

Раніше все обмежувалось кольоровим лаком, який за 2 дні облущувався та псував загальний вигляд. Добре, що зараз придумано багато матеріалів для втілення різноманітних нейл фантазій. Надзвичайно зручно, що придбати все для нігтів можна в одному місці.

форми для нігтів

Форми для нарощування нігтів: види та особливості

Нарощування нігтів - це штучне подовження та виправлення дефектів нігтьової пластини. Оскільки багатьох представниць прекрасної статі не завжди влаштовує довжина чи форма їх нігтів, процедура користується попитом. Для роботи майстер використовує професійні матеріали та спеціальні девайси. Штучні нігті можуть бути зроблені з гелю чи акрилу. Для процесу нарощування потрібні тіпси або форми для нігтів. За допомогою спеціальних шаблонів майстер накладає матеріал на ніготь та моделює форму майбутнього шедевру. 

Форми для нігтів можуть бути: одноразові та багаторазові.

Одноразові виготовлені з мʼякого матеріалу, а саме паперу, гнучкого пластику, фольги. З ними зручно працювати, легко підганяти під будь-яку форму нігтьової пластини.

Багаторазові форми для нарощування нігтів створені з твердого пластику. Вони дорожчі, тому, що користуватись ними можна довго. Але потребують стерилізації після кожного застосування. За способом нарощування форми для нігтів можуть бути нижні та верхні.

Переваги використання форм для нарощування нігтів

За статистикою лише кожна пʼята дівчина може похизуватись міцними та довгими нігтями від природи. А всі мріють про гарний манікюр, іноді працювати з натуральними нігтями просто неможливо та це не привід відмовлятись від нейл догляду. Однотонне покриття, незвичайний дизайн і навіть ліпку можна зробити на нарощених нігтях. 

Головні аргументи «за» нарощування:

  1. Створення будь-яких форм, довжин та дизайну 
  2. Захист пластини
  3. Стійкість та міцність (до 1 місяця)
  4. Приховування дефектів

Кому підійде нарощування нігтів 

Абсолютно всім, хто бажає мати гарний манікюр підходить гелеве чи акрилове нарощування. До процедури звертаються:

  1. Власники тонких, крихких, ослаблених чи деформованих нігтів
  2. Ті в кого не тримається покриття та відходить в перші ж дні
  3. Ті хто має погану звичку «зʼїдати» нігті
  4. Ті в кого на свіженькому манікюрі зламався один ніготь. Адже це не привід відрізати довжину і перероблювати всі, корекція одного нігтя врятує ситуацію. 

Таким чином, немає жодної проблеми з якою не справиться майстер за допомогою нарощування.

Як правильно користуватися формами для нігтів

Спосіб моделювання може бути з використанням верхніх та нижніх форм для нарощування нігтів. Верхні накладаються безпосередньо на нігтьову пластину. Нижні форми закріплюються під нігтем, а матеріал для нарощування наноситься зверху.

Технологія верхнього нарощування включає наступні етапи:

  1. Передбачає підготовку нігтьової пластини до нарощування.
  2. Під час роботи з верхньою формою матеріал для моделювання наноситься на внутрішню сторону форми. Саме там відбувається створення штучного нігтя з урахуванням його довжини та форми кінчика.
  3. Форму з матеріалом для нарощування наносять та притискають до нігтьової пластини.
  4. Зайві виступи видаляють, а після висихання матеріалу шаблон легко відділяється. 
  5. Шліфування, лак, оздоблення.

Технологія нижнього нарощування здійснюється наступним чином:

  1. Проведення манікюру з обробкою нігтьових пластин та кутикули.
  2. Шаблон легко стискається, і натуральний ніготь поміщається у спеціальне віконце на ньому. Форма для нарощування повинна збігатися з вільним кінчиком нігтя по контуру. У разі потреби її коригують відповідно до матеріалу. Після того як шаблон ідеально підійшов за розміром та формою до натурального нігтя, його надійно фіксують на пальці.
  3. Нанесення акрилу або полігелю для нарощування нігтів на нижні форми. Для досягнення бажаної довжини та форми кінчика нігтя використовують спеціальні маркувальні позначки.
  4. Після завершення моделювання та ретельного просушування, форми для нігтів видаляються. Шаблони обережно знімають, нахиляючи їх до долоні. Якщо ніготь гнеться разом із формою і вона не знімається, це свідчить про те, що нарощені нігті не повністю висохли.
  5. Остаточне файлення та обробка нігтів.

Дотримуючись цих кроків процедура нарощування буде легкою та якісною. Ефективне використання форми для нарощування нігтів допоможе досягти бажаного ефекту та естетичної насолоди від отриманого результату. З гарно виконаним манікюром відчуття доглянутих рук набуває нового рівня, де дрібні деталі створюють гармонію кольорів і форм, а шкіра навколо нігтів м'яка та розкішна на дотик. Б'юті процедури створені, щоб робити дівчат щасливими.

Поширені питання про форми для нарощування нігтів

Чи підходять наявні форми для всіх типів гелю та акрилу?

Так, звичайно, вони універсальні. На упакуванні є інструкція та вказівки для оптимально результату.

Чи потрібно сушити нарощені нігті в лампі?

Для роботи з гелем потрібна спеціальна сушильна лампа, для акрилу не потрібна полімеризація.

Навіщо розмітка на формах для нарощування нігтів?

Маркування зроблено для зручності, особливо для новачків, лінії полегшують процес нарощування. Спираючись на розмітку на формі, простіше вирівняти довжину і підкоригувати край.

Чим відрізняються нижні та верхні форми для нарощування нігтів?

Вони відрізняються способом фіксації та методом нанесення матеріалу. Нижні закріплюються під вільним краєм нігтя, а матеріал для моделювання наноситься зверху форми. Верхні покриваються гелем зсередини, а потім накладаються поверх нігтьової пластини й висушуються.

Для нарощування з формами для нігтів краще використовувати гель чи акрил?

Однозначної відповіді немає, кожен вибирає матеріал індивідуально. Акрил швидше сохне, що впливає на тривалість процедури. Гель зручно лягає та має різні кольори.

Що краще форми для нарощування нігтів, чи гелеві тіпси?

Кожен обирає самостійно. Форми для нігтів кращі для нарощування класичним гелем чи акрилом, тіпси - для полігеля.

Чи потрібно повністю знімати нарощені нігті?

Ні, не потрібно, достатньо корекції - підпиляти, надати потрібної форми, заповнити простір, що відріс та перефарбувати.

Чи можна купити форми для нарощування нігтів в комбінації з іншими продуктами для манікюру?

Так, в продажі є різні за розміром та наповненням набори для нарощування нігтів.

Вгору