Покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня покупки за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: комплектація, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та оригінал документа, що підтверджує факт покупки даного товару (чек виданий магазином) . Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за магазином право відмовити покупцеві в обмін або повернення товару.

Гель-лаки, допоміжні засоби, манікюрні інструменти, насадки для фрезера і витратні матеріали не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року.

Забираючи товар з відділення Нової Пошти Ви автоматично погоджуєтеся з якістю і комплектацією товару. Після отримання посилки компанія не несе відповідальності щодо комплектаціі посилки. Переконливе прохання перевіряти всі посилки при співробітнику кур'єрської служби або кур'єрі.

Повернення коштів та обмін товару здійснюється на протязі 10 робочих днів з моменту отримання товару до складів компанії.

Гарантійні повернення та обмін здійснюються за рахунок покупця в один бік. Сплата іншого боку доставки залежить від причини поломки та після перевірки комплектаціі та належного стану товару.

Скарги та пропозиціі розглядаються в електроному форматі на qrasa.reclamation@gmail.com

 

Гарантія 

Гарантія на техніку надається протягом 3 місяців з дати покупки, окрім товарів зазначених нижче :

- УФ LED лампа для нігтів Sun One 48 Вт

- УФ LED лампа для манікюру Sun Mini 6 Вт

- Фрезер для нігтів Y.R.E. MPS-08  13000 об/хв

- Воскоплав Pro-wax 100

- Воскоплав касетний YRE

- Фрезер Flawless Salon Nails 

Обмін по гарантії складає 14 робочих днів з дня фіксації  звернення щодо гарантії