UAH
 • EUR
 • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Верхні форми для нарощування нігтів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Верхні форми для нарощування нігтів: квадрат, мигдаль, балерина

Кілька років тому на ринку товарів для манікюру з'явився інноваційний матеріал - верхні форми для нарощування нігтів - багаторазові вироби з м'якого пластику з ідеально рівною та гладкою внутрішньою стороною. Зовні вони нагадують тіпси. Це відмінне рішення для початківців і професіоналів, які цінують швидкість і комфорт роботи.

Такі форми для нарощування доступні у багатьох розмірах, що дозволяє легко адаптувати їх до природної форми нігтя. Завдяки ергономічній конструкції верхні форми для нігтів ідеально прилягають до нігтьової пластини, що дозволяє зміцнювати її та подовжувати вільний край. Купити верхні форми для нарощування нігтів із доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Qrasa .

Основні плюси та мінуси нарощування нігтів на верхні форми

Плюси верхніх форм:

 1. На відміну від тіпсів і нижніх шаблонів, що вимагають обробки 2/3 нігтя, та інших видів моделювання штучних нігтів, робота з верхніми формами для нігтів передбачає викладення матеріалу на всю поверхню нігтьової пластини. Вони не полімеризуються з покриттям і легко знімаються після затвердіння. Не залишають слідів на поверхні матеріалів.
 2. Це багаторазові заготовки, що відзначаються міцністю та тривалим терміном експлуатації. У середньому верхні форми для нарощування нігтів можна використовувати до 50 разів.
 3. Кінцевий результат нарощування на верхні форми потребує мінімального доопрацювання, що скорочує процедуру до 40-50 хв. Достатньо видалити надлишки матеріалу, за необхідності підкоригувати форму та відполірувати поверхню.
 4. Новітня технологія верхнього нарощування забезпечує міцне зчеплення між натуральною та штучною поверхнями, утворюючи рівну глянсову площину. Це

дозволяє створювати штучні нігті ідеальної форми та однакової довжини, максимально наближені до натуральних за товщиною та зовнішнім виглядом.

 1. Застосування верхніх форм підходить для нігтів із короткими, пошкодженими кінчиками або деформованими пластинами. Вони чудово поєднуються з усіма видами декоративних покриттів, включаючи акрилові пудри, гелі для нігтів , полігелі, звичайні лаки, гель-лаки тощо.
 2. Штучні нігті, нарощені на верхні форми, вимагають корекції не частіше ніж 1 раз на місяць за умови середньої швидкості відростання.
 3. Методика використання верхніх форм для нігтів відрізняється простотою виконання, що дозволяє швидко освоїти всі тонкощі процесу навіть початківцю.

Мінуси верхніх форм:

 1. Дуже важко, практично неможливо, правильно підібрати верхні форми для нарощування нігтів потрібного розміру для занадто великих, плоских нігтів без вигину, маленьких нігтьових пластин і для нігтів з вільним краєм, що загинається вгору.
 2. Ця технологія вимагає особливої уважності та акуратності при викладанні моделюючого засобу. Тому що напливи з внутрішньої сторони вільного краю та біля кутикули видаляються лише за допомогою фрез.
 3. Під час роботи з верхніми формами необхідно уважно стежити, щоб між ними і натуральними нігтями не потрапило повітря. Інакше будуть відшарування.
 4. Найменша помилка при прикладанні заготовки до нігтя здатна зіпсувати всю роботу.
 5. Неправильно встановлена верхня форма може спричинити відшарування нігтьової пластини, оскільки повноцінна корекція проводиться лише через 3 тижні після процедури.

Верхні форми для нарощування нігтів: види та особливості

У залежності від конструкції розрізняють три види верхніх форм для нігтів:

 1. стандартна вигнута , що допомагає змоделювати мигдалеподібний ніготь із злегка загнутим усередину кінчиком;
 2. класична, закруглена у центрі конструкції , використовується переважно для створення нігтів овальної форми;
 3. натуральна з невеликим вигином , максимально наближена до природної форми нігтя. Підходить для нарощування нігтьової пластини у вигляді квадрата чи овалу.

Ця класифікація є умовною і за необхідності коригується обпилюванням. Завдяки цьому нігтям можна надати будь-яку форму:

 • квадрату;
 • котячих кігтів (стилетів);
 • мигдалеподібну;
 • скошену;
 • квадратну з заокругленими сторонами;
 • балетних пуантів (називається “балерина”) тощо.

Як обрати верхні форми для нігтів

До стандартного набору, що містить все для нарощування  нігтів, входить щонайменше 10 верхніх форм. Усі вони мають однакову довжину та форму вигину. Розмір заготовок різний для кожного пальця. Він позначається цифрами, що видавлені на поверхні. Єдиного стандарту для позначення розмірів верхніх форм поки не існує, проте більшість виробників дотримується маркування від 1 до 10 - порядок нумерації ведеться від великого нігтя до маленького, згідно з яким мізинець маркується цифрою 10.

Виготовляють верхні форми для нарощування нігтів:

 • із поздовжніми та поперечними лініями,
 • із сіткою-розміткою. Вони вважаються найзручнішими в роботі, оскільки в них легше вирівнювати довжину, коригувати вільний край, рівномірно розподіляти моделюючий засіб;
 • із гладкою внутрішньою стороно;
 • з ручками, що полегшують зняття заготовки з поверхні нарощеного нігтя.

При виборі набору верхніх форм для нігтів варто звернути увагу на:

 1. внутрішню частину заготовок. Вона повинна бути ідеально рівною, гладкою та не мати жодних вад;
 2. кількість елементів різних розмірів. Вона має бути максимальною, що дозволить швидко підібрати заготовки потрібних розмірів для різних клієнтів.

Як правильно користуватися верхніми формами для нігтів

Підготовка до виконання процедури:

 1. обробити руки антисептиком та зробити манікюр. По максимуму видалити кутикулу та птеригій;
 2. обробити вільний край нігтя пилкою;
 3. зняти глянець з нігтьової пластини бафом, щоб поверхня стала матовою;
 4. підібрати верхні форми для кожного нігтя. Вони повинні бути трохи більшими за розмірами. Найнадійніший спосіб переконатися у розмірі підібраної форми - коли сокирка для манікюру поміщається у просторі між нігтем і формою;
 5. нанести базу на нігті та висушити її в лампі протягом 1 хв.

Нарощування на верхні форми гелем чи полігелем

 1. Нанести невелику кількість засобу на внутрішню частину форми. Гель і полігель краще викладати маленькими порціями апельсиновою паличкою, а розподіляти вологим пензлем, тому що при зіткненні з сухим матеріалом він липне і тягнеться. Це призводить до створення неякісного шару. У зоні стресу і вільного краю шар повинен бути товщим , ніж біля кутикули.
 2. Прикласти форму до нігтя, поєднавши основу з основою нігтьової пластини, і злегка притиснути.
 3. Видалити надлишки засобу, що виходять за межі форми стягуючими рухами через зону кутикули.
 4. Висушити ніготь у лампі протягом 20 с, не припиняючи притискати заготовку до нігтя. У цьому допоможе спеціальний зажим. Додаткові маніпуляції після прикладання шаблону до нігтя неприпустимі. Не можна зміщувати форму або намагатися скоригувати її положення. У разі зсунення роботу доведеться почати заново.
 5. Потримати ніготь у лампі, не притискаючи форму протягом 5-6 секунд.
 6. Зняти верхню форму та обробити вільний край пилкою.

Нарощування на верхні форми акрилом

Для затвердіння матеріалу не потрібна лампа, бо застосовується спеціальний засіб, що доводить порошок до потрібної консистенції, - мономер.

 1. Помістити 1-3 кульки акрилу всередину форми. Кількість матеріалу залежить від розмірів нігтьової пластини та заготовки.
 2. Поступово розподілити матеріал по внутрішній поверхні, старанно притискаючи його до бокових стінок.
 3. Прикласти форму до підготовленого нігтя і потримати, трохи притиснувши, 5-7 секунд. Краще це робити за допомогою пластикового зажима.
 4. Сформувати поверхню штучного нігтя.
 5. Полімеризація акрилу відбувається протягом 3-5 хвилин, потім можна зняти заготовку з нігтя.
 6. Коригувати вільний край пилкою або фрезою.
 7. Нанести декоративне покриття.

Поширені питання про верхні форми для нарощування нігтів

Яка різниця між верхніми формами і звичайними (нижніми) формами для нарощування?

Верхні форми накладаються на верхню частину нігтя, а нижние - на нижню (2\3 нігтя). Нижні форми - одноразові, гігієнічні та безпечні. Їх виготовляють із паперу, фольги або з тонкого та гнучкого пластику. Їхня ціна значно нижча за багаторазові. Вони продаються в наборах від 100 до 500 штук. Завдяки м'якій структурі вони дозволяють:

 • індивідуально підібрати необхідну довжину та працювати навіть із нестандартними та деформованими нігтями, надаючи їм будь-яку бажану форму;
 • відрегулювати вигин на свій розсуд.

Багаторазові верхні форми для нігтів виготовляють із пластику. Ці форми не змінюють свою форму, більш стійкі та зручні у використанні. Вони коштують дорожче через їхню якість і довговічність. Розраховані на 40-50 процедур. Їх необхідно ретельно очищати та дезінфікувати після кожного використання.

Чи підходять всі верхні форми для будь-якого типу гелю або акрилу?

Так, нарощування на верхні форми можна робити будь-яким матеріалом. Але краще - полігелем чи акригелем. Ці засоби мають більш щільну структуру, яка не затікає під кутикулу та не скачується  з боків.

Чи можна використовувати верхні форми більше одного разу?

Так, вони розраховані на 50 нарощувань за умови акуратного зняття та ретельного очищення після кожної процедури.

Як зняти верхню форму без пошкодження нігтя?

Верхні форми легко накладаються на вільний край натурального нігтя і не вимагають додаткового кріплення. Вони також швидко знімаються після затвердіння матеріалу для нарощування. Для цього треба легко натиснути на вільний край нігтя.

Чи можна використовувати верхні форми разом з нарощуванням на тіпсах чи нижніх формах?

Так, за їх допомогою можна швидко збільшити довжину вільного краю іншим матеріалом кольору, додавши кольоровий пігмент і блискітки.

Які види нейл-дизайну можна робити за допомогою верхніх форм?

Найбільш популярні варіанти: французький манікюр, антифренч або місячний манікюр, об'ємний манікюр, омбре або градієнт, акваріумний дизайн з використанням декоративних елементів - бульонок, голографічних наклейок, страз, сухоцвітів, фольги тощо.

Вгору