Подарунок за донат l Збір на спорядження для батальйону «Небесна лють» 67-й ОМБр ➤
UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Пилки для манікюру

Фільтр
Наявність
Ціна, грн
Бренд
Абразивність
Форма
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пилки для манікюру - для обпилювання нігтів при нарощуванні

Арсенал сучасних засобів для догляду за нігтями включає пилки з різних матеріалів, різної форми, розміру, зернистості та функціональності. Вони довговічні, добре лежать у руці, не забиваються пилом і, головне, не пошкоджують кутикулу та безпечний для нігтьової пластини. Купити пилки для нігтів у будь-якій кількості пропонує інтернет-магазин Qrasa з доставкою по всій Україні.

Основні характеристики пилок для манікюру

За формою пилочки бувають традиційні прямі, овальні, конусні та дугові, що вважаються найбільш комфортними при роботі з кутикулою.

За абразивністю - від 80 до 400 гріт, тобто скільки зерен уміщається на 1 см2 поверхні. Чим менше зерен, тим гострішими будуть пилочки:

  • 80 гріт рекомендовані лише для обробки найтвердіших поверхонь, особливо акрилу та багатошарового гелю;
  • 100 гріт - для вкорочування та надання форми нарощеним нігтям, але заборонені для натуральних нігтьових пластин;
  • 180 гріт - дрібнозерниста пилочка для манікюру, підходить для корекції нарощених нігтів або для роботи з натуральною нігтьовою пластиною.

Вища абразивність вважається найделікатнішою. Найвищий індекс - 400 гріт - мають бафи. Такі пилки використовуються для матування та полірування натуральних нігтів. Для точного вирівнювання поверхні штучних нігтів потрібно купити пилки для маникюру 180/220 гріт, для надання блиску - 220/280 гріт. Універсальною вважається двостороння пилка 100/180, що використовується під час роботи як із натуральними нігтями для підготовки для нанесення гель-лаку (оптимально на боці 180), так і з нарощеними (зазвичай на боці 100) нігтями.

Із яких матеріалів випускають пилочки для нігтів?

Старі види пилок із металу сьогодні використовуються рідко через нагрівання при роботі, що викликає розшарування та подальше пошкодження нігтів. Із цієї ж причини не завоювали популярності сапфірові або тефлонові пилки для нігтів, попри їхню міцність і довговічність.

Скляні пилочки для манікюру мають найкращу репутацію при роботі з натуральною нігтьовою пластиною. Вони стійкі до зносу, легко промиваються та дезінфікуються. Однак через ризик розбиття скла рекомендовані для домашнього використання. Паперові пилочки для нігтів зараз є найпопулярнішими. Їх можна використовувати як для натуральних, так і для штучних нігтів. Вони чудово справляються з основним доглядом за нігтями та підпилюють їх краї та боки без поранень. Їхня абразивна поверхня складається з напилок (наприклад, зі скандинавського дерева, граніту, оксиду алюмінію або оксиду цирконію), поєднаних з клеєм і папером, які приклеюються до дерев’яної, пластикової або губчастої основи. Вони делікатніші за металеві, але при неправильному використанні також можуть розшаровувати нігті. Вони досить швидко зношуються і забиваються, і їх неможливо очистити під водою.

Які бренди пилочок для манікюру є в асортименті інтернет-магазину Qrasa

Майже в кожен набір для манікюру та нарощування нігтів від різних виробників, де є лампа для гель-лаку, входять пилки, зазвичай абразивністю 100\180 гріт.

Тим, хто постійно робить манікюр клієнткам, купити пилочки для нігтів чи змінні файли для металевої основи вигідно великими партіями. Адже це одноразові витратні матеріали, які з міркувань гігієни та безпеки слід змінювати після кожної процедури.

У каталозі представлені професійні двосторонні пилки для манікюру з різною абразивністю від брендів O.P.I, Kodi, Designer у формі дуги, краплі та міні-овалу. Купити пилочки для манікюру можна окремо або партіями по 25 штук.

Як правильно використовувати пилки для нігтів

У більшості випадків єдиним варіантом підпилювання коротких нігтів є надання їм класичної форми - напівкруглої чи овальної. Але створення овальної форми зробить нігтьову пластину більш тонкою, тому її рекомендують людям із широкими нігтями . У цьому разі щоб візуально збільшити довжину і стрункість пальців, варто надати нігтьовій пластині мигдалеподібну форму, тобто злегка загострену форму, але трохи закруглену на кінці. Тоді квадрат не рекомендується, тому що така форма візуально вкорочує і розширює пальці.

Квадратні нігті можуть бути короткими та довгими. Однак вони роблять пальці дуже короткими і широкими. Через це краще робити закруглені квадрати, тобто більш делікатний варіант із заокругленими сторонами.

Щоб зробити рівний квадрат, слід забезпечити своїй руці адекватну підтримку. Щоб підпиляти вільний край нігтя прямо, тримайте пилку ( фрезер для манікюру на акумуляторі чи ручку мережевого апарату) перпендикулярно пальцю. Підпилювати нігті рекомендується в одному напрямку, щоб уникнути нерівностей. Потім пилку потрібно розташувати паралельно пальцю, щоб вирівняти боки. А в закругленому квадратному варіанті краї повинні бути злегка закруглені.

Форма “балерина” , що нагадує прямокутник, який звужується разом з довжиною нігтьової пластини, увійшла в моду завдяки сестрам Кардашьян. В Інстаграмі її розкрутили інфлюенсери. Вона найкраще підходить для довгих нігтів. Основними її перевагами є відсутність гострих країв, та “оптичне схуднення” рук. Спочатку треба підпиляти нігті у не дуже гострий трикутник. Вони повинні лише злегка звужуватися. А потім сточити верхню частину трикутника (кінчик нігтя) прямо. Наприкінці обережно розгладити боки, щоб видалити гострі краї.

Овальні нігті - універсальні й дуже зручні за будь-якої довжини вільного краю, незалежно від форми нігтьової пластини і довжини пальців. Щоб підпиляти нігті овальної форми, просто орієнтуйтеся на форму кінчиків пальців і виберіть відповідну довжину.

Мигдалеподібні нігті , наближені до овальних, також універсальні, зручні, а їх додатковою перевагою є можливість оптично подовжити пальці. Щоб зробити таку форму бічні сторони нігтів слід підпилювати під кутом 45-60º. Потім отриману точку потрібно округлити.

Незалежно від форми, є кілька залізних правил підпилювання нігтів:

  • нігтьова пластина має бути сухою;
  • не можна обробляти пилкою нігті в повітрі - рука повинна мати стійку опору;
  • пиляти нігті потрібно завжди в одному напрямку, тримаючи пилку перпендикулярно;
  • заборонено занадто сильно притискати пилку до нігтьової пластини, так як це може ускладнити досягнення потрібної форми і призвести до нерівностей, які потім неможливо буде згладити.

Поширені питання про пилки для манікюру

Чи є пилки, спеціально призначені для штучних нігтів?

Так, у такому разі зазвичай використовують пилки 80\100 гріт. Вони підходять як для натуральних нігтів із гель-лаком, так і для штучних - гелевих і акрилових.

Як часто слід змінювати пилку для манікюру?

Домашню пилку для нігтів слід замінювати кожні 3-6 місяців, залежно від її типу та частоти використання. Паперові - частіше, оскільки вони швидше зношуються. Для професійних процедур застосовуються виключно одноразові пилки та бафи.

Як правильно доглядати за пилкою, щоб вона служила довше?

Щоб подовжити термін експлуатації пилочки , зберігайте її в сухому місці, далеко від вологи та інших косметичних інструментів. Бажано помістити її у спеціальний футляр для захисту від пошкоджень.

Яка форма пилки найефективніша для коротких нігтів?

Найбільш ефективні тонкі та м'які паперові пилки абразивністю 180\240 - прямокутні або дугові.

Як обрати пилку для чутливих нігтів?

Для ослаблених нігтів, схильних до ламкості, краще використовувати тонкі скляні або паперові пилочки з зернистістю 240-390 гріт. Вони делікатно обробляють нігті, не змінюючи структуру нігтьової пластини.

Чи можна стерилізувати пилки?

Так, якщо вони металеві, скляні чи керамічні. Після кожного використання таку пилочку для нігтів слід очищати від бактерій та залишків шкіри. Найкраще це робити за допомогою зубної щітки та води. Також можна використовувати спеціальний дезінфектор. Паперові пилки та змінні файли для металевих основ призначені для одноразового застосування.

Вгору