UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Віск в гранулах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Віск у гранулах - делікатне видалення волосся без смужок

Біодепіляція - найпопулярніша б'юті-процедура, яку легко виконувати в домашніх умовах. Одним із її різновидів є ваксинг - видалення волосся за допомогою воску. Це безпечний, швидкий та ефективний метод боротьби з небажаною рослинністю на тілі. Сучасні виробники пропонують придбати набір для депіляції та скористатися унікальним засобом - воском у гранулах . Окрім зручності та практичності, цей матеріал робить процедуру менш травматичною та більш результативною.

Купити віск для депіляції в гранулах із різними ароматами за доступною ціною із доставкою по всій Україні пропонує інтернет-магазин QRASA.

Кому підходить депіляція воском у гранулах ?

Видалення волосся за допомогою гранульованого воску є оптимальним для більшості людей. Ця процедура рекомендована тим, у кого збільшена рослинність волосся на тілі або підвищена чутливість шкіри, зокрема після гоління. Твердий віск у гранулах підходить для депіляції всіх типів шкіри, особливо для сухої, навіть таких делікатних ділянок, як обличчя, пахви та бікіні.

Особливості та переваги воску  в гранулах

  • Наноситься рівномірно, незалежно від напрямку росту волосся, без застосування флізелінових смужок.
  • Повністю покриває будь-яку зону депіляції . Завдяки своїй пластичності він ідеально повторює контури тіла та забезпечує максимальний захват волосків.
  • Повільно твердіє - за 5-12 секунд, що дозволяє добре розігріти шкіру і видалити 90% волосся.
  • Віск для депіляції в гранулах знімає з першого разу навіть жорсткі та найдрібніші пушкові волоски.
  • Складається з натуральних і синтетичних компонентах, що сприяють загоєнню, швидкому відновленню, зволоженню та живленню шкіри.
  • Не містить консервантів і токсичних хімічних речовин, що можуть викликати алергічну реакцію.
  • На 38% економічніший у використанні за інші види воску, у тому числі касетний віск і пасти. Витрата воску на одну процедуру депіляції ніг становить 70-120 г,

для обробки області бікіні - 25-37 г.

  • Має мінімальну температуру плавлення - 40-45 °С, що викликає мінімальні больові відчуття під час процедури, запобігає опікам шкіри.
  • Видаляє волосяний фолікул із коренем, не залишаючи зламаних волосків.
  • Завдяки еластичності структури розтоплений віск у гранулах не ламається під час депіляції.
  • Не викликає подразнень, почервоніння та вростання волосків після депіляції.

Як правильно застосовувати віск у гранулах

Перш ніж, робити депіляцію воском у гранулах (у майстрині чи самостійно), потрібно уважно оглянути поверхню шкіри на наявність травм, фурункулів або подразнень. Лише за їхньої відсутності можна виконувати цю процедуру.

Бажано за 2-3 дні до запланованої депіляції воском у гранулах зробити скрабування шкіри. Це значно полегшить процес видалення волосся і попередить їхнє вростання.

Не бажано: загоряти, використовувати креми, олії чи дезодоранти, оскільки косметичні засоби ускладнюють процес депіляції та роблять його болісним.

Щоб запобігти непередбаченим наслідкам, за добу перед першою процедурою проведіть алерготест. Нанесіть частину засобу на згин ліктя. Якщо протягом 24 годин реакція не настала, цей матеріал є безпечним.

Тим, хто робить депіляцію воском у гранулах вдома, треба спочатку очистити шкіру за допомогою мила та м'якої губки. Щоб добре розпарити тіло, слід прийняти гарячий душ. Це допоможе розкрити пори, щоб усунути небажані волоски. Далі потрібно обробити шкіру антисептиком і тальком, що піднімає волоски та зменшує зчеплення воску зі шкірою.

Щоб отримувати робочу субстанцію потрібної температури та консистенції, слід  купити воскоплав. Достатньо засипати віск для депіляції у гранулах в його чашу й залишити на 15-20 хвилин до розплавлення. Матеріал має за консистенцією нагадувати густу сметану. Отримавши однорідну масу, нанесіть її повільно і рівномірно, акуратно продавлюючи шпателем по оброблювальній поверхні.  Залиште смужку 7х10 см із краєм, який не прилягає до шкіри, для зручного захоплення після застигання. Зачекайте 5-20 с до повного затвердіння маси на дотик пальцем. Якщо вона не прилипає до пальця, однією рукою натягніть шкіру у протилежному напрямі від залишеного краю. Другою рукою різким рухом зірвіть плівку проти росту волосся. Після закінчення сеансу видаліть залишки спеціальним препаратом. Змастіть продепільовану ділянку зволожувальним засобом зі знеболювальним ефектом.

Поширені питання про віск в гранулах

Коли не можна робити депіляцію гранульованим воском?

  • Якщо на оброблюваній ділянці присутні папіломи, бородавки, родимки;
  • за наявності ушкодження шкіри (подряпини, порізи, свіжі шрами або татуювання, висипання та комедони, сонячні опіки);
  • під час критичних днів;
  • при варикозному розширенні вен;
  • якщо поставлений діагноз “цукровий діабет”.

Коли жінкам депіляцію воском робити найменш боляче?

Найменш болісною депіляція є за 2-3 дні після закінчення менструації в період з 15:00 до 18:00. Тоді шкіра заспокоюється і стає менш чутливою.

Чого не можна робити після процедури депіляції?

Відразу після депіляції воском у гранулах слід утриматися від відвідування басейну, спортзалу чи пляжу, щоб запобігти потраплянню інфекції.

Слід уникати надто довгого перебування на сонці та відвідування солярію, оскільки оброблена гранульованим воском шкіра надчутлива до ультрафіолету.

За кілька днів можна почати користуватися косметикою, що знижує зростання волосся. Завдяки цьому пом'якшується епідерміс, безболісно проростають нові волоски.

Як доглядати за шкірою після застосування воску у гранулах ?

Щоб надовго зберегти шкіру чистою та гладкою, через тиждень після воскової депіляції необхідно робити регулярні скрабування щадними засобами, бажано з силіконовими абразивами.

Чи можна змішувати різні види гранул воску для оптимального ефекту?

Так, за умови, що вони від одного виробника. У всіх інших випадках це небажано робити. Можна зламати воскоплав або змінити консистенцію розплавленого воску і погіршити результат процедури видалення волосся.

Яка температура плавлення гранульованого воску для депіляції?

Віск у гранулах плавиться за температури 40-45 °С. Тому він створює мінімальний дискомфорт під час процедури та не викликає опіків на шкірі.

Чи підходить гранульований віск для всіх зон тіла?

Так, його рецептура розроблена з урахуванням особливостей кожної зони тіла, включаючи надчутливі - бікіні, пахви, обличчя тощо.

Чи викликає гранульований віск подразнення або алергію?

Ні, цей продукт має нейтральний хімічний склад, компоненти якого у більшості випадків не вступають у реакцію зі шкірою. Тому він підходить навіть для чутливої шкіри.

Як довго тримається ефект після воскової депіляції з використанням гранул?

Ефекту гладкої шкіри вистачає на 3-6 тижнів. Із кожною наступною процедурою волоски стають більш тонкими та слабкими, а їхне видалення - менш болісним.

Чи можна використовувати гранульований віск для корекції брів?

Так, це один із найбільш популярних способів корекції брів. Він дозволяє видалити пушкові волоски з коренем без почервоніння. Ця косметична процедура не позбавить від небажаного волосся назавжди. Адже через деякий час волосся знов починає рости. Але регулярне нанесення воску для депіляції в гранулах робить волосяні стрижні більш тонкими та слабкими, дозволяє довше зберегти форму брів.

Чи існують гранули з анестетичними компонентами для менш болісного процесу?

Ні, але є дієві засоби, що роблять процедуру депіляцію безболісною:

  • лідокаїн. Спрей заморожує та знеболює. Уколи повністю усувають чутливість на 60-90 хв;
  • креми, що містять лідокаїн або прилокаїн, знімають неприємні відчуття;
  • анестетичні мазі наносяться мінімум за 2,5 год. до процедури. Ці місця накриваються харчовою плівкою;
  • лід лише трохи знижує чутливість, але підходить людям, у яких є алергія на лідокаїн.

Як зберігати гранульований віск після відкриття упаковки?

Кожен продукт герметично запакований у пакет із зіп-зажимом або в банку із кришкою. До відкриття його можна зберігати протягом 3 років. Якщо після відкриття він не буде повністю засипаний у воскоплав, його можна зберігати до 12 місяців у цій же упаковці, закривши смужку-зажим або кришку банки.

Вгору