Кількість
|
Вартість
|
||
|
Топові покриття - надійний захист манікюру від сколів і подряпин
Запорукою стійкого та ефектного манікюру гель-лаком чи нарощування нігтів є правильно підібране топове покриття для нігтів. Воно захищає манікюр від пошкоджень, надає йому блиску чи робить поверхню ідеально матовою, зберігає яскравість і стійкість кольору штучного матеріалу та декоративних елементів.
Купити топ для нігтів різних видів інтернет магазин всього для манікюру Qrasa.ua пропонує оптом чи в роздріб, окремо або в наборах, що містять різнокольорові гель-лаки для нігтів, із доставкою по Україні.
Головні переваги топів для нігтів
Якісні топи для манікюру роблять однотонне покриття чи дизайн нігтів стійким до подряпин та потемніння. Вони мають консистенцію середньої густини, що самовирівнюється. Легко наносяться, швидко висихають у лампі. Не тріскаються, не змінюють колір гелю чи гель-лаку, не спотворюють декор чи малюнок на нігтях. Навпаки - підкреслюють та увиразнюють його.
Різновиди топа для нігтів: за призначенням, функціональністю та декоративним ефектом
-
Глянцевий топ для нігтів - найпопулярніший вид, що надає покриттю дзеркального блиску.
-
Матове топове покриття для нігтів усуває блиск, що надає манікюру елегантному та мінімалістичному вигляду.
-
Зміцнювальний топ для гель-лаку робить нігті більш твердими та подовжує термін носіння манікюру.
-
Гелевий топ для манікюру забезпечує нарощеним нігтям виняткову стійкість до будь-яких пошкоджень.
-
Декоративні топи з ефектом конфеті, перепелиного яйця, із пластівцями фольги, каміфубуками (блискітками різного розміру та форми), світловідбивними частинками, мікроблиском (шимером). Вони допомагають урізноманітнити колір і стиль манікюру.
Як обрати топ для нігтів
У залежності від призначення можна купити топ для нігтів із липким шаром чи без нього. У більшості випадків вирішальними параметрами є ціна засобу та його консистенція. Основна відмінність між звичайним топом для нігтів і фіксатором без липкості - це результат, який вони залишають після себе.
Звичайний закріплювач утворює дисперсійний, тобто липкий шар, що залишається після застигання покриття. Він додатково поєднує нанесені шари бази, гелю чи гель-лаку. Тому цей шар необхідно промити спеціальним очисником, щоб позбутися липкості.
Топ для манікюру без липкості після сушіння в лампі виглядає практично ідеально, тому що не створює дисперсійного шару. Це економить час, оскільки не потрібно знежирювати кожен ніготь. Він залишає після себе гарне сяйво і надовго закріплює покриття. Його вартість трохи вища за ціну класичного топу. Однак після підрахунку вартості безворсових серветок і знежирювача, які доводиться використовувати зі звичайним топом, ціни на обидва засоби практично зрівнюються.
Перший вид закріплювача є підготовчим етапом для нанесення дзеркального чи перламутрового втирання чи візерунків з фольги, страз чи стрічок. Вони кріпляться завдяки липкості поверхні. Але бажано додатково зафіксувати їх клеєм і покрити ще одним шаром топа, який висушити в лампі. Якщо покриття буде однотонним, треба обов'язково знежирити нігті після нанесення одного шару цього закріплювача.
Топ без липкого шару не потребує знежирювання, тобто зняття липкості. Він завершує однотонний нейл-дизайн або готує ніготь до подальшого нанесення малюнку, відбитку стемпінгу чи наклейки-слайдера тощо. Цей дизайн теж потрібно зафіксувати ще одним шаром цього топа для манікюру.
Поширені питання про топові покриття для нігтів
Яка різниця між топовим і базовим покриттям? |
База - основа, що наноситься на натуральні нігті в кілька шарів або під кольорове покриття. Топ - фіксатор кольору чи нейл-дизайну. Вони мають різний склад, різну консистенцію та по-різному наносяться на нігті.
Чи допомагає топ зберегти манікюр довше? |
Так, він додатково зміцнює нігті, захищає кольоровий гель-лак від тьмяніння, розтріскування, сколів і подряпин. Це надає манікюру стійкості.
Чи можна використовувати топове покриття для нігтів із будь-яким лаком? |
Ні, лише з тими засобами, які призначені для сушіння під ультрафіолетом.
Чи є відмінності між топовими покриттями для гель-лаку та звичайного лаку? |
Так, звичайний топ для нігтів довго висихає самостійно, закріплювач для гель-лаку - у лампі. Цей прозорий глянцевий топ створює ефект об'ємної скляної поверхні із рівномірним бліком.
Чи є топові покриття, які допомагають зміцнити нігті? |
Усі закріплювачі для гелю чи гель-лаку надають штучному покриттю нігтів додаткову міцність. На стан натуральних нігтів вони не впливають, бо не контактують з ними.
Чи можна наносити кілька шарів топового покриття? |
Для однотонного манікюру зазвичай вистачає одного шару топу. Другий шар наносять для фіксації декоративних елементів.
Чи можу я використовувати топове покриття як самостійний лак без кольору? |
Якщо мова йде про гель-лаки, то для цього краще використовувати прозору базу, а вже потiм - топ. Адже вона є безпечною для натуральних нігтів.
Топи не призначені для контакту з нігтьовою пластиною. Вони містять агресивні хімічні елементи, що надають стійкості кольору. Інколи вони можуть викликати алергічну реакцію.
Якщо ненароком переплутати і замість основи нанести закріплювач, він утворить ковзну поверхню, на яку нерівномірно ляже кольоровий гель-лак і не протримається довго, швидко почне злазити.
У випадку звичайних лаків, що висихають самостійно, це можливо. Для зміцнення нігтів і надання їм акуратного і доглянутого вигляду краще використовувати 2 в 1 і подібні засоби.
Яка різниця між звичайними топовими покриттями та тими, що швидко сохнуть? |
Перші використовуються для закріплення звичайних лаків, висихають самостійно і довго (до 10 хв). Другі - це топи для гель-лаку, що твердіють виключно в уф-лампі за 1 хв.
Чи впливає топове покриття на дихання нігтів? |
Ні, бо нігті не можуть дихати, тому що не мають органів дихання. Однак рекомендується через кожні дві процедури манікюру повністю знімати покриття з базою і робити перерву на кілька тижнів. У цей час важливо проводити зміцнювальні та відновлювальні процедури для нігтів - змащувати косметичним маслом та робити ванночки з морською сіллю. Якщо ж не давати нігтям перепочинку, то вони пересушуватимуться. Верхні шари, які трохи шліфуються при обробці, не встигатимуть наростати, і нігті з часом стають тонкими та ламкими.
Чи можна комбінувати різні бренди базового і топового покриттів? |
У більшості випадків це можливо, однак для впевненості в якості, безпечності та стійкості манікюру краще використовувати сертифіковану продукцію одного бренду, що належить до однієї лінійки засобів або до набору. Це гарантія того, що продукти протестовані та дійсно поєднуються один з одним.