UAH
 • EUR
 • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Ручки для фрезера

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ручки для фрезера - білі, срібні, червоні

Одним із важливих витратних матеріалів майстрині нігтьового сервісу є ручка для фрезера. При активній роботі з великим потоком клієнтів рано чи пізно вона може зламатися. А це призведе до простою в роботі, втрати клієнтів і грошей. Щоб уникнути цього, треба завчасно купити ручку для фрезера своєї моделі. Це можна зробити, купуючи фрезери Nail Master або Nail Drill в інтернет-магазині Qrasa.ua з доставкою по всій Україні або замовити її додатково.

ручка для фрезера

Що таке ручка для фрезера?

Це головний інструмент сучасної майстрині манікюру. Саме в ній знаходиться фіксаційний елемент, що обертається. У неї вставляются спеціальні насадки для виконання апаратного манікюру, педикюру, зняття гель-лаку та корекції нігтів тощо.

Чому потрібно час від часу заміняти ручку для фрезера?

Будь-яке обладнання з часом схильне до зносу. Для якісної та комфортної роботи всі електричні інструменти потрібно періодично оновлювати. Нейл-індустрія, де на фрезер щодня здійснюється величезне навантаження, не є винятком. У більшості випадків ручку для фрезера простіше й дешевше замінити, ніж ремонтувати та купувати новий апарат на 45 000 обертів. Однак повного оновлення потребує фрезер для домашнього використання у вигляді ручки. Зазвичай її відремонтувати неможливо.   

Як правильно обрати ручку для фрезера?

Основні критерії вибору:

 1. універсальність. Виробників універсальних ручок для фрезера для манікюру НЕМАЄ, тому що всі апарати мають різні технічні характеристики. Якщо стара манікюрна ручка була зручною у роботі, нову варто обирати з аналогічними параметрами від того ж бренду;

 2. матеріали корпусу. Найбільше значення має тип м'якої накладки під пальці, бо саме від неї залежить, наскільки зручно тримати ручку для фрезера;

 3. оберти та потужність. Технічні параметри ручки обов'язково мають відповідати характеристикам блоку фрезера. Це найважливіший параметр вибору, інакше прилад не буде ефективно працювати;

 4. тип штекера. Ручка для фрезера для манікюру повинна мати такий роз'єм, який вдасться приєднати до його робочого блоку. Вони бувають тонкі, широкі, на 1, 3, 5 контактів тощо;

 5. колір. Цей критерій не впливає на експлуатаційні якості пристрою, але зазвичай теж має значення при виборі ручки. Блок фрезера залишається той самий, тому виглядатиме більш гармонійно, якщо він не відрізнятиметься за кольором від нової ручки;

 6. комплектуючі. Нова ручка для фрезера може продаватися окремо або з силіконовою підставкою;

 7. вартість. Коштує змінна ручка для фрезера у різних виробників приблизно однаково, але є і дорогі моделі преміум-класу, і бюджетні товари. Скупий платить двічі, тож краще придбати якісний виріб від вже відомого бренду, що довго і якісно працюватиме.

Як зрозуміти, що настав час замінити ручку для фрезера?

Необхідність купити ручку для фрезера виникає в кожної нейл-майстрині. При щоденній експлуатації цього інструменту помітні навіть незначні зміни в його роботі.

Має насторожити поява цих ознак:

 1. посилення вібрації ручки для фрезера для манікюра на різних оборотах. Це відчуває майстер, неприємно клієнту;

 2. некоректне регулювання швидкості обертання. Ручка для фрезера не реагує на зміни регулятора - оберти не вдається знизити або підвищити;

 3. сильне нагрівання пристрою та сильний неприємний запах;

 4. люфт при обертанні насадки - фреза ходить по колу.

Будь-яка з перелічених ознак негативно позначається на робочому процесі. Якщо перегрів манікюрної ручки помітний лише майстру, то вібрація або люфт можуть завдавати сильного дискомфорту клієнту під час процедури. 

Ігнорування необхідності замінити ручку для фрезера для манікюру загрожує дуже неприємними наслідками:

 • результат проведеної роботи з нігтями не відповідатиме очікуваному;

 • процес обробки нігтів виявиться неприємним для всіх його учасників, що може змусити більшість клієнтів відмовитися від послуг майстрині;

 • ручка для фрезера, що некоректно працює, може призвести до виходу з ладу основного блоку.

Причини виходу з ладу ручки для фрезера

Найпоширеніша несправність - перегрів ручки. Інструмент працює середовищі з великою кількістю пилу, який неминуче потрапляє у механізм, викликаючи збої у роботі. Інколи можна обійтися простою внутрішньою чисткою ручки фрезера. Але часто запилення призводить до більш серйозних проблем, таких як замикання у мікромоторі та знос підшипників.

При інтенсивній роботі падіння приладів може відбуватися досить часто. Наслідки падіння ручки можуть проявитися не відразу. Вони можуть бути різними - від тріщини на корпусі до пошкодження цанги затиску.

Так, є випадки, коли ручку можна відремонтувати, замінивши пошкоджену деталь. Але зазвичай це займає чимало часу, у тому числі на пошуки адекватного майстра. З огляду на те, що купити змінну ручку для фрезера коштує не дуже дорого, немає сенсу витрачатися відновлення старої, втрачаючи під час її ремонту клієнтів.

Поширені питання про ручки для фрезера

Чи є різниця між ручками для домашніх і професійних фрезерів?

Професійні моделі фрезерів мають більш ергономічну ручку, яка не тільки стійка і має правильну вагу, але насамперед добре лежить у руці. Це забезпечує надійне захоплення та точну роботу пристрою. На відміну від домашніх приладів, ручки в них не цільні, а оснащені головкою - елементом, до якого кріпиться відповідний тип фрези. Він запобігає потраплянню більшості пилу всередину механізму. Більшість професійних моделей оснащені системою поворотного замка, що дозволяє міняти фрезу одним простим рухом, що значно полегшує часту заміну насадок.

Як доглядати за змінною ручкою для фрезера, щоб вона служила довше?

Регулярно оглядайте апарату та всіх його з'єднань. При будь-яких пошкодженнях не включайте фрезер, а обов'язково зверніться до сервісного центру чи компанії-продавця. Це не тільки збільшить термін роботи апарату, але й гарантує вам та вашим клієнтам безпеку.

Перед тим, як проводити будь-які процедури по догляду ручкою для фрезера, обов'язково відключіть прилад від електромережі. Періодично витирайте пил із поверхні пристрою. По мірі забруднення протирайте всі елементи.

Якщо ваша ручка складається з електромотора та наконечника, зверніть увагу на інструкцію. В основному, виробники рекомендують змащувати наконечник машинним маслом. Роблячи це регулярно, ви продовжите термін та якість роботи. Протирайте поверхні приладу серветкою, просоченою мильним розчином. У жодному разі не користуйтеся спиртовмісними рідинами або розчинниками.

Чи можна використовувати одну й ту ж ручку для різних моделей фрезерів?

Так, лише якщо це вироби одного виробника, з однаковою потужністю, кількістю обертів й вони мають однакові роз'єми. У всіх інших випадках - ні.

Який матеріал ручки для фрезера - найбільш довговічний і надійний?

Металеві вироби із гумовими накладками в місці охоплення вважаються довговічнішими за пластикові. Вони рідше деформуються. На них майже не з'являються тріщини та подряпини.

Чи можна змінити ручку на фрезері самостійно чи потрібно звертатися до спеціаліста?

Так, ви можете придбати змінну ручку від виробника фрезера. Більшість виробників, окрім апаратів у повній комплектації, виготовляють витратні матеріали та деталі для заміни. Однак перед їх придбанням краще проконсультуватися з фахівцем.

Які ознаки вказують на те, що ручка для фрезера потребує заміни?

Поява вібрації, неможливість налаштувати швидкість обертання, сильне нагрівання ручки, неприємний запах, люфт насадок.

Чи можна використовувати ручку фрезера для інших інструментів?

Так, у деяких витяжках та уф-лампах є додатковий роз'єм для ручки фрезера і тримач для неї. Такі комбіновані пристрої дозволяють зекономити робочу площу.

Як часто слід чистити ручку фрезера від пилу та забруднень?

В ідеалі, її потрібно протирати перед і після обслуговування кожного клієнта.

Вгору