UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик
Каталог

Гель-лаки для нігтів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Найкращий вибір гель-лаків

До цього часу відсутні точні дані про те, хто і коли винайшов перший лак для нігтів. Близько 3 тисяч років до нашої ери китайці використовували емалеве покриття для нігтів. Зазвичай цей лак, який мав червоний або рожевий відтінок, тримався лише кілька годин і виготовлявся на основі соку лакового дерева.

У Стародавній Індії практикувалось фарбування нігтів хною, яка вбираючись в пластину, довгий час прикрашала руки.

У Давньому Єгипті аристократи використовували яскраво-червоні тони, в той час звичайним людям можна було покривати нігті безбарвним лаком. Суміш готували з природних смол, таких як бурштин і мастика. Вже в період нашої ери, у 8 столітті, лаки виготовляли з горіхової, лляної та конопляної олії, яка швидко висихала. Ця оксамитова емульсія була мала корисний вплив на нігтьову пластину. У 1930-х Чарльз Ревсон розробив лак, який швидко завоював визнання жінок у всьому світі.

Перші продукти не мали високої стійкості. Колір зникав з нігтьової пластини через кілька годин. Однак з часом якість лаків поліпшилася, а колірна гамма стала ширшою. Зʼявились ароматизовані лаки. У 1938 році була розроблена й випущена база, що наносилась під лак та покращувала його цупкість. Але все одно, ефект тримався кілька днів. Зняти таке покриття можна ацетоном.

Прогрес не стояв на місці, і згодом формула була удосконалена. Сьогодні доступний широкий вибір різноманітних брендів і кольорів: нюд, чорний, неоновий чи червоний гель-лак

Сучасні продукти дозволяють створити матове або глянцеве покриття та залишатися на нігтях протягом кількох тижнів.

Гель-лак VS Шеллак

Гель-лаки - це продукт для нігтів, що висихає під впливом ультрафіолетового проміння або LED світла, створюючи міцне та тривале покриття. Вони виникли як альтернатива звичайним лакам, оскільки ті швидко злущувались, втрачали блиск та погано тримались. 

"Шеллак" - це бренд гель-лаків для нігтів, який був створений компанією CND (Creative Nail Design). Вони перші розробили технологію, яка дозволяла наносити та сушити лаки за допомогою УФ-лампи. Термін "шеллак" швидко став популярний та міцно засів в розмовній мові, його часто використовували як загальну назву для всіх гель-лаків, незалежно від бренду.

Таким чином, хоч "шеллак" походить від одного конкретного виробника, його назву часто використовують як загальну термінологію гель-лаків, тому й виникає плутанина.

Незважаючи на схожу консистенцію, гелі та шеллак мають свої відмінності. При нанесенні гелевого покриття потрібна підготовка нігтя. Необхідно спиляти верхній шар бафом та використати праймер для кращого зчеплення з поверхнею.

З шеллаком все трохи простіше, його можна наносити одразу після знежирення нігтьової пластини. Також варто зазначити, що шеллак більш стійкий.

Які бренди гель-лаків представлені на сайті

гель-лаки для манікюру

Oh La Lac - вибір для тих, хто цінує високу якість і тривалість манікюру. Вироблений у США, має середню консистенцію, що сприяє рівномірному та безпроблемному нанесенню на нігті. Підходить для використання в професійних салонах і домашніх умовах. Забезпечує довготривалу стійкість і блиск.

Moon Full - це польський виробник, що спеціалізується на створенні баз, топів та лаків для стійкого покриття. Гель-лаки Moon Full мають широкий асортимент кольорів. Крім того, бренд пропонує натуральні олії для догляду за кутикулою та шкірою навколо нігтьової пластини. Уся продукція відповідає стандартам Євросоюзу і виготовлена з матеріалів, безпечних для здоров'я людини.

Kodi - американський, відомий манікюрний бренд. Спеціалізується на розробці обладнання та гель-лаків для манікюру з різними глітерними, шіммерними або термо-ефектами. Склад включає каучук, що робить матеріал міцним та легким у використанні.

Designer - лаки для нігтів мають гарний склад, тому їх можна використовувати навіть для людей із чутливою шкірою. А палітра кольорів настільки розмаїта, що задовольнить будь-який стиль та настрій. 

Milano - це бренд, який виготовляє різноманітні продукти для манікюру. В них можна купити гель-лаки, які відрізняються ідеальною текстурою без грудок та згустків. Продукція має високу стійкість та підходить як для професійного, так і для домашнього використання.

UNO - перевірений роками бренд, який пропонує якісну та не дорогу продукцію. Вражає вибір та насиченість відтінків. Професійні майстри відмічають густину текстури, що дає змогу фарбувати ніготь навіть в 1 шар. При цьому покриття тримається досить довгий час.

Lilly Beaute - пропонує широкий асортимент нейл продуктів для створення стійкого та ефектного манікюру. Гель-лаки для нігтів та інші матеріали цієї компанії славляться технологією виробництва та безпечними компонентами.

OXXI - провідний американський бренд, відомий широкою палітрою відтінків. Гель-лаки мають оптимальну консистенцію, завдяки чому з ними зручно працювати: наносяться без прогалин та не розтікаються під час сушки в лампі. 

Global fashion - компанія завоювала довіру майстрів та клієнтів. Виробництво націлено на безпечну формулу кожної позиції в асортименті. Завдяки цьому брендова продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів та відмінно носиться. Крім гель-лаків фірма пропонує бази, топи й інші витратні матеріали.

F.O.X. - прорив в нейл індустрії, американська компанія, що швидко вийшла на міжнародний рівень. Широкий виріб девайсів і асортимент кольорів вражає навіть найвибагливіших. Покриття має гарну текстуру та насичений колір. Підходить для салонів та домашнього використання.

Серед великої кількості брендів важливо знайти той з яким буде зручно працювати. Купити якісний гель-лак можна у нас на сайті. Радимо також набори гель-лаків, їх беруть на подарунок майстру або подругам, вони коштують в рази дешевше ніж купувати гель-лаки окремо. Спробувавши топові покриття ви будете приємно вражені та станете нашим постійним клієнтом. 

Qrasa.ua - зручний та корисний онлайн простір для майстрів манікюру. Адже крім лаків у нас можна придбати стартовий набір, інструменти, засоби стерилізації, декор та інші допоміжні продукти для гарних та доглянутих нігтів.

Поширені питання про гель-лаки

Чи можна використовувати протермінований гель-лак для манікюру?

Термін придатності лаку вказується на упаковці. Зазвичай, виробник зазначає 2-3 роки від дати виготовлення, тому інколи потрібно робити рейд серед матеріалів. Після закінчення термінів не варто одразу викидати баночки у смітник, адже деякі гелі можна використовувати ще мінімум рік. Вони не втрачають своїх властивостей та якості. Але краще слідкувати за ротацією!

Скільки часу не можна мити руки після гель-лаку?

Після нанесення гель-лаку рекомендується не мочити руки протягом 2-3 годин, за цей час покриття гарно висохне та зафіксується на нігтях. Особливо це стосується миття посуду, голови, сауни, все це може призвести до відшарування.

Чому під час сушки в лампі пече ніготь?

Дискомфорт може виникати через те, що деякі засоби містять хімічні речовини, які під дією УФ-променів виділяють тепло. Особливо часто таке трапляється, якщо нігтьова пластина чутлива. Реакція може бути індивідуальною, важливо прислухатись до свого тіла, якщо відчуваєте дискомфорт, варто робити паузи. Покриття в будь-якому випадку встигне зафіксуватися.

Які бувають бази для гель-лаків?

Акрилова - класична основа та акрилова пудра, призначена для слабких нігтів.

Каучукова - має густу консистенцію, вирівнює пластину зламаного нігтя, зручна для нарощування.

Вітамінна - лікувальна, сприяє живленню і відновленню пластини.

Силіконова - зручна в роботі, щільно лягає на ніготь.

Камуфлююча - на її основі робиться френч.

Якщо нігті з об'ємними дефектами на поверхню наносять каучукову базу. Якщо пластина тонка потрібна густа база. Якщо нігті жорсткі використовують рідку та еластичну базу для гель-лаку.

З якого віку можна робити манікюр з гель-лаком?

Не бажано починати робити покриття до 16-18 років. До цього віку нігтьова пластина ще формується, вона ніжна і вразлива, а використання хімічних засобів може на неї негативно вплинути. Зазвичай, перший «дорослий манікюр» дівчатка роблять на випускний. Перед початком процедури рекомендується проконсультуватись з фахівцем.

Чому не можна знімати покриття самостійно?

Самостійне зняття може бути складним і призвести до наступних проблем:

  1. Больові відчуття та дискомфорт
  2. Пошкодження верхнього шару нігтьової пластини, що зробить її тонкою, лускатою та ослабленою
  3. Можна відкрити доступ для бактерій та грибків, збільшуючи ризик інфекцій
  4. Нерівномірне зняття та неякісний результат в цілому

Знімати покриття має нейл майстер, який виконає цю процедуру належним чином та безпечно.

Де можна купити гель-лак гарної якості?

Ви можете придбати гель-лак для нігтів у спеціалізованих магазинах або замовити його онлайн в нашому інтернет-магазині. Щоб забезпечити належну якість товару, довіряйте перевіреним продавцям.

Чому топ швидко стирається?

Щоб топ тримався, не злазив плівкою, на ньому не зʼявлялись тріщини та розшарування, він має гарно полімеризуватись. Рекомендується збільшити час сушки з 30 секунд до 1-2 хвилини.

Вгору