Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

STRONG

Серія Strong - найпоширеніша
Серія манікюрних апаратів Strong включає в себе більше 10 моделей фрезерів. Найпершою, а тому і найстаршій з них, є модель Strong 90, яка після поліпшення була перейменована на Strong 90N. Найчастіше цей апарат укомплектовують ручкою-мікромотором Strong 102L, і багато майстрів нігтьового сервісу вважають за краще цей комплект будь-яким іншим моделям за його високу надійність і якість. І це при тому, що наступні моделі мають більш привабливий дизайн і оснащені великим функціоналом.

Найпотужнішою моделлю є фрезер Strong 206, який завжди укомплектовується ручкою Strong 103L і більше ніякий інший. Справа в тому, що такий комплект в дуеті видає найвищі технічні характеристики і є найбільш продуктивним. Однак, зовсім трохи йому в цьому поступається комплект Strong 207S / 106, який має менший всього лише на 1 Н · см крутний момент.

Нещодавно компанія випустила нову модель фрезера під назвою Strong 210, яка відразу ж стала популярною в салонах краси. І не дивно, адже її неперевершений дизайн і додатковий, просто необхідний функціонал привертає багато уваги. Комплектується даний апарат також найпоширенішими ручками-мікромоторами, такими як Strong 105L, Strong 107ll і іншими.

 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору