UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Базові покриття для манікюру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Базові покриття для гель-лаку, френчу та нейл-дизайну

При нарощуванні та покритті нігтів гель-лаком значення мають не лише кольори та топові покриття для манікюру, але й правильно підібрана база для нігтів. Вона захищає нігтьову пластину від впливу хімічних речовин, які містять кольоровий гель-лак і топ. Збільшує зчеплення нігтя зі штучними матеріалами, що сприяє довготривалому носінню манікюру - від корекції до корекції, тобто між візитами до нейл-мастрині. У середньому - 2-3 тижні.

Купити базу для нігтів для будь-яких завдань пропонує інтернет-магазин Qrasa.ua. Замовити основи під гель, акрил чи бази для гель-лаку можна окремо в будь-якій кількості чи в наборі з доставкою по Україні.

базове покриття

Головні переваги бази для нігтів

Саме базове покриття для нігтів відповідає за підвищення адгезії та стійкості манікюру. Воно зміцнює нігтьову пластину, захищає її від знебарвлення під впливом кольорових засобів, додає поверхні однорідності, згладжує дрібні нерівності та западини. Завдяки цьому наступні шари декоративного покриття набагато краще триматимуться на нігтях.

Різновиди базового покриття для нігтів: за призначенням, функціональністю та декоративним ефектом

  • Класична прозора база захищає нігтьову пластину від знебарвлення та пошкоджень, підвищує адгезію штучного покриття, що сприяє довгому носінню манікюру. Вона входить у кожен стартовий набір для нігтів.

  • Лікувальна каучукова і прозора основа, збагачена вітамінами А, Е, В5, які регенерують та зміцнюють нігтьові пластини, а також підвищують гнучкість нігтів, роблячи їх менш ламкими. Вітамінна база виконує ті самі функції, що й класична, однак додатково покращує стан нігтів та сприяє їхньому здоровому вигляду після зняття нарощування чи гель-лаку.

  • Гелева база для нігтів більш густої консистенції працює як полігель, що дозволяє вирівняти поверхню та краї нігтя, подовжити нігтьову пластину.

  • Френч-база тілесних або напіврозорих відтінків використовується для французького манікюру та дизайнів у стилі “нюд”.

  • Кольорова основа може використовуватися для 1-фазного покриття (тільки колір, без бази та топу) за умови якісної підготовки нігтів - чистого манікюру, добре знятого глянцевого шару та чітко зробленої форми.

  • Світловідбивна база для манікюру - голографічні та покриття з ефектом котячого ока .- містять частинки, що утворюють кольорову доріжку або малюнок за допомогою тримання магніту під певним кутом.

  • Неонове базове покриття для нігтів - високопігментовані кольори, що наносяться в один шар, не обтяжуючи ніготь. Вони мають еластичну структуру, самовирівнюються на поверхні нігтя та утворюють яскраве світіння під впливом сонячних променів.

  • Декоративна база з шимером (блискітками), поталлю (фольгою), з ефектом втирання застосовується самостійно чи в дизайні нігтів.

Як обрати базу для нігтів

Вибір основи залежить від багатьох факторів. Головні з них - стан нігтів та очікуваний ефекти. Якщо ваші нігті тонкі та ламкі, слід купити базу для манікюру густої консистенції з протеїнами. Якщо потрібно згладити нерівності нігтя, варто вибрати основу для манікюру з моделюючим ефектом, що самовирівнюється.

Для сухих та пошкоджених нігтів після невдалого нарощування варто підібрати камуфлююче базове покриття для нігтів, завдяки якому вони зміцнюватимуться та швидше відновлюватимуться.

Стосовно декоративного ефекту, то він залежить від задумки по дизайну. Зазвичай на матові та глянцеві однотонні основи роблять втирання пігменту, стемпінг, наносять малюнки, наклейки-слайдери, клеять камінці, стрази, стрічки, написи, фольгу та інші декоративні елементи.

Поширені питання про базові покриття для нігтів

Яка різниця між базовим та топовим покриттям?

База для манікюру відповідає за захист натурального нігтя від речовин, які містять кольоровий гель-лак, гель, акрил і топ. Верхнє покриття (топ) захищає кольоровий гель-лак від сколів і подряпин. Якщо їх переплутати - замість основи нанести закріплювач, а зверху - основу, все висохне, але такий манікюр довго не протримається. У крайньому випадку можна використовувати препарат 2 в 1 (база+топ), але, за відгуками наших клієнтів, він менш ефективний за окремі засоби.

Чи обов'язково використовувати базове покриття під гель-лак або звичайний лак?

Нанесення гель-лаку та нарощування нігтів без бази для манікюру можливе. Але високої якості та салонного ефекту досягти не вдасться. Адже штучний матеріал протримається набагато менше - сколюватиметься, тріскатиметься, відшаровуватиметься від натурального нігтя. Те ж саме стосується звичайних лаків. Ними теж бажано фарбувати нігті за класичною схемою - основа+2 шари кольорового лаку+закріплювач.

Як правильно наносити базове покриття на нігті?

Для отримання стійкого манікюру наносити базу слід на правильно підготовлену нігтьову пластину. Її необхідно матувати по всій поверхні, тобто акуратно відшліфувати бафом, знявши глянець. Дуже важливо прибрати кутикулу, що прилягає до нігтя, і птеригій, надати пластині чітку форму. Якщо цього не зробити, засіб затече на шкіру та під нігтьову пластину. Це неприємно й боляче пече під час сушіння в лампі й дуже важко потім випилюється.

Чи є базові покриття, які допомагають зміцнити нігті?

Так, це каучукові основи, що містять протеїни, шовкові та нейлонові волокна, вітаміни А, Е, В5.

Чи можу я використовувати базове покриття як незалежний гель-лак для нігтів?

Так, але для стійкості наносити його бажано щонайменше в 2 шари та зафіксувати топом.

Як довго потрібно чекати після нанесення базового покриття перед нанесенням кольору?

Після сушіння в лампі та знежирення нігтьової пластини можна одразу наносити колір.

Чи можна наносити кілька шарів базового покриття для нігтів?

Так, але це залежить від його текстури. Каучукові бази для манікюру мають здебільшого густу консистенцію, тому вирівнюють і роблять ніготь більш твердим вже після першого шару. Прозорі краще наносити в кілька шарів, щоразу перевіряючи міцність нігтя на дотик. Якщо нанести надто товстий шар бази, кольору чи топу, у менш потужних лампах він погано висохне й не триматиметься довго, а в потужних приладах це може спричинити хімічний опік нігтьової пластини та шкіри рук.

Яка різниця між базовими покриттями для гель-лаку та звичайного лаку?

Перший засіб потрібно сушити в УФ-лампі протягом від 10 с до 2 хв. Другий - висихає самостійно, але значно довше. У середньому - за 5-10 хвилин, якщо він свіжий.

Чи впливає базове покриття на дихання нігтів?

Нігтьові пластини не мають дихальної функції. Вони складаються з ороговілих клітин. Базове покриття не шкідливе для нігтів і не пошкоджує їх. Навпаки, воно захищає від механічних травм, оскільки жорстко фіксує нігті, не дозволяючи їм гнутися, ламатися чи тріскатися.

Яка тривалість служби у базових покриттів?

2-3 роки у залежності від виробника. Після закінчення цього терміну вони можуть втратити свої властивості.

Чи потрібно використовувати лампу для висихання базових покриттів?

Так, якщо це основа під гель-лак або матеріал для нарощування нігтів гелем, акригелем чи полігелем, що потрібно сушити в лампі. Ні, якщо це основа під звичайний лак чи база під кольорову порошкову систему, що замінює стійке покриття гель-лаком алергікам, чутливим до впливу ультрафіолету.

Яка різниця між базовим покриттям та нейл-праймером?

Праймер - це не покриття, а ґрунтівка, що знежирює, очищує та підсушує нігтьову пластину для подальшого нанесення бази під гель-лак. Якщо нігті здорові та міцні, покриття тримається 2-3 тижні, можна обійтися без праймера. У такому разі обробити нігті потрібно спеціальним знежирювальним засобом або медичним спиртом, щоб зняти залишки пилу від апаратного манікюру та обпилювання форми нігтя. Якщо руки часто пітніють, шкіра дуже жирна або завжди волога, без праймера жоден манікюр довго не триматиметься.

Вгору