UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Епілятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Епілятори - вигідна інвестиція у красу та догляд

Епіляція - ефективний спосіб позбавлення волосся на ногах, в зоні бікіні, під пахвами й навіть на обличчі. Епілятор видаляє волоски разом з цибулинами, що уповільнює їхній ріст. Він дозволяє швидко видалити небажане волосся і насолоджуватися гладкою шкірою протягом багатьох тижнів. Купити епілятор - класичний і лазерний - і засоби до та після депіляції з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Qrasa.

Принцип роботи та види  епіляторів

Існує кілька видів епіляторів, із яких можна підібрати апарат під свої потреби.

Класичний епілятор - це пристрій, що видаляє волосся з корінням. Як віск і шугарінг, він дозволяє деякий час насолоджуватися гладкою шкірою. Такий епілятор оснащений головкою з пінцетами (від 10 до 40) або диском, поміщеним у головку, що обертається. Ці види приладів видаляють волосся механічним способом, що не підходить для людей, чутливих до болю, оскільки може викликати дискомфорт під час процедури. Вона може бути болісною та неприємною. Її необхідно повторювати кожні кілька тижнів, а деяким людям навіть кожні кілька днів.

Найсучаснішими моделями є лазерні епілятори , що працюють зовсім по-іншому. Ці апарати видаляють волосся за допомогою променя монохроматичного світла або завдяки використанню технології IPL - випромінювання інтенсивного імпульсного світла. У такому разі не потрібно використовувати смужки для депіляції. Волоски не висмикують, а вони самі випадають у результаті впливу світлового спалаху. Такі прилади руйнують елементи волосся, що відповідають за їхній ріст, шляхом впливу високої температури. Вони випромінюють безпечний для людини промінь світла певної довжини хвилі за допомогою спеціально розроблених ламп чи діодів. Він проникає глибоко в шкіру, де впливає на волосяні фолікули, які потім йдуть у стан спокою. Через деякий час після процедури починає випадати волосся, а шкіра довгий час залишається гладкою. Це дозволяє швидко та ефективно позбутися небажаної рослинності на будь-якій ділянці тіла. Їх можна використовувати вдома та отримати такий же ефект, як у клініках і салонах краси. Ступінь больових відчуттів під час фотоепіляції - однозначно менший. Але він залежить від індивідуальних умов, больового порогу і навіть підбору відповідних параметрів роботи апарату.

За якими критеріями треба обирати  епілятор

Найкращий епілятор - той, що відповідає вашим індивідуальним очікуванням. Для цього треба врахувати наступні параметри.

  1. Ергономіка. Комфортність використання залежить від форми, розміру та портативності пристрою. Ергономічний епілятор, який добре лежить у руці, буде зручним в експлуатації.
  2. Голова (є лише в механічних моделях). Якщо у вас рідке та тонке волосся, обирайте електричний епілятор з головкою, що складається з пінцетів (їх від десятка до кількох десятків, зазвичай, вони знаходяться далеко один від одного, тому такі моделі вважаються не дуже точними). Із більш жорстким і густим волоссям цей пристрій може не впоратися. У такому разі краще обирати техніку з головкою, оснащеною дисками, - вона  більш ефективно видаляє густе волосся. Диски можуть бути металевими (часто подразнюють чутливу шкіру) або керамічними (вважаються гіпоалергенними). Людям із дуже чутливою шкірою краще вибрати епілятор із дисками, вкритими шаром срібла.
  3. Джерело живлення. Мережеві епілятори обмежують свободу рухів через з'єднання шнура з розеткою для підключення до електромережі, проте гарантують відмінну швидкість роботи. Бездротові - працюють на акумуляторі, суттєво збільшують свободу завдяки мобільності. Однак із збільшенням частоти використання акумулятори мають властивість зношуватися з часом. Це означає, що використання епілятора після однієї зарядки у довгостроковій перспективі може виявитися неможливим. Тоді для завершення процедури буде необхідно ще раз підзарядити апарат.
    При купівлі будь-якого мережевого епілятора , навіть фірмового, варто звернути увагу на довжину кабелю. Якщо він занадто короткий, можливо вам доведеться використовувати подовжувач.
    При виборі пристрою з акумуляторним живленням варто знати, на скільки вистачає заряду акумулятора і який очікуваний термін його служби.
  4. Водонепроникність. Водостійкий епілятор зручніше використовувати, бо одним із популярних методів зменшення больових відчуттів є охолодження шкіри холодною водою під час епіляції. Функція вологої епіляції найчастіше дозволяє усунути неприємні відчуття під час процедури.
    Пристрій із захистом від вологи також зручніше чистити. Моделі, призначені для сухого видалення волосся, можна лише чистити щіткою, що входить до їх комплекту. Водостійкі апарати можна ще й промивати. Це забезпечує підвищений комфорт під час процедури та економить час на очищення пристрою.
  5. Операційна зона. Чим більша ця робоча поверхня, тим швидше відбувається обробка великих ділянок тіла й трохи менша точність у поглибленнях і нерівностях. Деякі епілятори мають насадки для депіляції обличчя та зони бікіні, що зменшують зону роботи.
  6. Швидкість. Чим вища швидкість роботи епілятора, тим ретельніше виконується видалення волосся. Однак під час швидкої процедури виникає ще більший біль. Тож, варто купити епілятор із регульованою швидкістю, щоб можна було налаштувати його під свій тип шкіри та волосся.
  7. Регульована потужність і кількість режимів роботи. Щоб ефективно та комфортно проводити епіляцію на різних ділянках тіла, необхідно мати можливість регулювати потужність епілятора.
  8. Кількість випромінюваних імпульсів (для лазерного епілятора). Що вище це число, то довше можна буде використовувати пристрій.
  9. Додаткові можливості - спеціальні насадки для:
  • масажу , що готує шкіру до процедури і гарантує розслаблення відразу після неї,
  • пілінгу , яка запобігає вростанню волосся в шкіру,
  • епіляції інтимних зон , зокрема зони бікіні, полегшує відчуття під час депіляції,
  • підсвічування оброблюваної області. Це особливо корисно в погано освітлених ванних кімнатах, бо дозволяє точно видаляти волосся незалежно від зовнішніх умов,
  • повороту головки, що забезпечить захоплення кожної волосинки - вона адаптується до всіх менш доступних місць,
  • охолодження оброблювальної зони (або невеликий вентилятор, що знеболюють шкіру завдяки направленому потоку повітря).

10. Комплектація. Епілятор має бути оснащений чохлом, кабелем чи акумулятором і окулярами, що захищають очі (для лазерних моделей), щіточкою для очищення робочої поверхні від волосся.

Які бренди епіляторів  представлені в каталозі інтернет-магазину Qrasa ?

В асортименті є механічні (Kemei, Browns, Gemei), лазерні та фотоепілятори (Umate, ELLESILK, VGR, MEDSET). Ці моделі зручно використовувати як у  салоні краси чи студії, так і в домашніх умовах. У такому разі вони оплачуються лише один раз за можливість виконати процедуру в будь-який час, без необхідності записуватися до косметолога. Однак щоб результат видалення волосся був задовільним, необхідно періодично робити епіляцію.

Поширені питання про епілятори

У чому різниця між лазерним та фотоепілятором?

Лазер діє точково, на невелику ділянку шкіри, а насадка IPL досить велика, тому вплив виходить розсіяним, його площа ширша. Тому фотоепіляція не підходить для точкової корекції. Зате з її допомогою зручніше видаляти волосся з великих ділянок шкіри, зокрема з ніг.

Чи впливає фаза менструального циклу на біль під час епіляції?

Так, під час критичних днів больовий поріг значно підвищується. Тому краще робити цю процедуру через 2-3 дні після закінчення менструації.

Чи можна використовувати епілятори  для видалення волосся на обличчі?

Так, це краще робити лазерним фотоепілятором, тому що його дія викликає менший дискомфорт. Ті, хто має дуже чутливу шкіру та високу чутливість до болю, не зможуть витримати видалення волосся механічним пристроєм. Та й ефект від впливу лазерного променя зберігається довше, ніж після висмикування волосків електричним апаратом.

Яка різниця між мокрою та сухою епіляцією?

Суха епіляція вважається більш зручною. Вона краще підходить для ситуацій, коли потрібно видалити волоски під час поїздок. Тоді перед використанням приладу шкіра має бути чистою та повністю сухою.

Волога - передбачає більш комфортне видалення волосся та плавне ковзання приладу по шкірі. У такому разі шкіра має бути повністю вкрита водою. Однак мокрі волоски прилипають до шкіри сильніше, тому ефективність роботи епілятора значно вища при обробці сухої шкіри.

Чи потрібно заряджати епілятор  перед першим використанням?

Так, більшість моделей на акумуляторі перед першим застосуванням потрібно поставити на зарядку на 4 години. Цього вистачить для безперервного використання пристрою протягом 40 хв.

Як зберігати  епілятор , якщо він не використовується тривалий час?

Прилад має бути вимкненим. Його слід покласти до чохла, обережно склавши кабель. У бездротових моделях, якщо можливо, треба зняти акумулятор, щоб він не розряджався.

Чи можна використовувати епілятор  для видалення короткого волосся?

Так, у більшості випадків ці апарати мають по 2-3 режими швидкості. Перший і найбільш повільний призначений для видалення тонкого та короткого волосся, другий і третій - для більш жорсткого. Це дозволяє зменшити больові відчуття під час процедури.

Який розмір волосся є оптимальним для епіляції?

Для лазерної епіляції потрібно, щоб довжина волосків складала 2-3 мм. Тому за 1-2 дні до запланованої процедури рекомендовано поголити обрані ділянки.

Для механічної - оптимально 5-6 мм, інакше епілятор не зможе захопити волоски.

Як відрізняється біль під час епіляції від болю під час воскової депіляції?

У порівнянні з ваксингом і шугарінгом, лазерна та електроепіляція - більш болісні, але дають більш довготривалий ефект і можливість із часом позбавитися від небажаного волосся назавжди (після 6-11 процедур). Епіляція воском більш обережно впливає на шкіру, не залишає опіків, не викликає змін пігментації. Але її потрібно повторювати кожні 3 тижні.

Чи можна використовувати епілятор  під час вагітності?

Попри на те, що шкідливість лазера для майбутньої матері и плода не була доведена, ризикувати не варто. У цікавому стані видалення волосся таким апаратом може здатися більш болісним, ніж до вагітності. Адже шкіра жінок, які чекають дитину, може бути більш чутливою через гормональні зміни. Найскладнішою процедурою під час вагітності є видалення волосся в інтимних місцях. Майбутнім матусям також не рекомендовано використовувати електричний епілятор або гарячий віск, які можуть сильно подразнювати чутливі ділянки.

Чи можна використовувати епілятор  для видалення врослого волосся?

Проблема врослого волосся зазвичай виникає на ногах або в області пахв після гоління бритвою або застосування крему. Зазвичай це пов'язано з депіляцією, при якій волосся не повністю видаляється. Вросле волосся настільки ослаблене, що не може проникнути крізь шар шкіри. Тому воно починає рости в іншому напрямку, під шкірою. Через це розвиваються червоні плями та гнійники, яких нелегко позбутися.

Вросле волосся усуває випромінювання діодного лазера. Промінь досягає волосяного сосочка і спалює його. У результаті шкіра стає гладкою на довгі роки.

Які протипоказання до використання епіляторів ?

  • Вагітність (особливо пізній термін) і годування груддю.
  • Онкологічні захворювання.
  • Герпес в активній стадії.
  • Усі види інфекцій - бактеріальні, вірусні та грибкові.
  • Травми, подразнення шкіри, фурункули, папіломи.
  • Наявність засмаги: між останнім днем засмагання і процедурою має минути щонайменше 4 тижні.
  • Прийом вітамінів А, Е і бета-каротину (їх не можна вживати за тиждень до процедури).
  • Використання кремів з ретинолом (між останнім застосуванням і процедурою має пройти місяць), вітамінами А, С та Е (не використовувати за тиждень до процедури).
  • Прийом антибіотиків - між останньою дозою антибіотиків та процедурою має  минути, мінімум, 2 тижні.
  • Прийом препаратів, що розріджують кров, - Аспірин, Грипекс або Фервекс тощо. Їх не можна приймати за 48 годин до процедури.
  • Використання дерматологічних антибіотиків - Роаккутан або Тетрациклін. Від останньої дози ліків від прищів до лазерної епіляції має пройти приблизно 6 місяців.
  • Прийом фотосенсибілізуючих трав - хвоща, звіробою і чорнобривців, а також соків із бета-каротином (їх не можна вживати протягом 7 днів до процедури);
  • Вітіліго, псоріаз та схильність до утворення рубців.
  • Цукровий діабет.
  • Інші порушення здоров'я, такі як: епілепсія, нещодавня операція, імплантований кардіостимулятор.

Як часто слід проводити лазерну епіляцію для підтримання ефекту?

На кількість сеансів (від 6 до 11) лазерної епіляції впливає дуже багато факторів - густота і колір волосся, а також тип і відтінок шкіри. Досягнення найшвидшого результату можливе у випадку зі світлою шкірою, густим і темним волоссям, адже саме таке волосся найбільш сприйнятливе до світла, що випромінюється лазером.

У більшості випадків досягти стійкого ефекту від епіляції на окремих ділянках тіла можна приблизно після 4-5 процедур з інтервалом у кілька тижнів. Вкрай важливо дотримуватися ритму епіляції, адже лазер ефективний тільки на етапі росту волосся. Значний ефект помітний вже після перших трьох сеансів лазерної епіляції. Наступні серії процедур дозволяють позбутися залишків волосся, навіть найстійкіших.

Чи впливає лазерна епіляція на стан шкіри, наприклад, на її еластичність?

Вплив лазера покращує мікроциркуляцію в тканинах шкіри за рахунок збільшення виробництва міжклітинної речовини. Він стимулює клітини, які виробляють колаген. Завдяки цьому шкіра стає більш зволоженою, гладкою та підтягнутою й набуває здорового та свіжого вигляду.

Як правильно підготувати шкіру до і що робити після лазерної епіляції для найкращих результатів?

Незадовго до початку процедури:

  • оцініть довжину волосків - вони не можуть бути надто короткими, їх довжина повинна бути не менше 2 мм;
  • огляньте шкіру на наявність пошкоджень, подразнень чи травм;
  • перевірте день циклу - використання воску чи епілятора безпосередньо перед менструацією або під час неї може бути пов'язане з підвищеною чутливістю шкіри до болю.

Напередодні процедури прийміть ванну і скористайтеся скрабом для тіла - середньозернистим або крупнозернистим, бажано з натуральних компонентів. Намагайтеся зробити пілінг щадним, тому що будь-яке роздратування може викликати дискомфорт при видаленні воску або використання епілятора .

Якщо ви плануєте використовувати віск або епілятор , за день до процедури утримайтеся від стосування масел і бальзамів для тіла - маслянистий шар косметики може ускладнити видалення волосся.

За 1-2 дні до процедури гладко поголіть все волосся - використовуйте одноразову або багаторазову бритву, але уникайте використання традиційного механічного епілятора . Після купання використовуйте ніжну косметику, не наносіть відразу після ванни чи  зволожувальні бальзами або жирні олії. Знежирте та заспокойте шкіру за допомогою спеціальних засобів.

Вгору