UAH
  • EUR
  • USD
Інтернет-магазин товарів для манікюру
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-вс: 10:00–19:00

 

0
Мій кошик

Акрилова пудра

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Акрилова пудра - багатофункціональний матеріал для нарощування, ремонту та декору нігтів

Найбільш безпечним і довговічним засобом для нарощування, реставрації та дизайну нігтів є безкислотна акрилова пудра. Це синтетичний полімерний порошок, який використовується для зміцнення натуральних нігтів, а також для нарощування та декорування. Завдяки пористій структурі натуральна нігтьова пластина дихає.

Акрилова пудра для нігтів потрапила в бьюті-індустрію із стоматології. Спочатку цей порошок використовували для створення пломб для зубів, а пізніше почали активно застосовувати в нейл-індустрії. Згодом його склад вдосконалився і був адаптований під нарощування нігтів.

Правильне застосування цього засобу вимагає від користувача певних знань і навичок. Найважливішим елементом роботи з акрилом є дотримання відповідної пропорції між рідиною та порошком. Це відкриває безмежні декоративні можливості в нейл-дизайні. Купити акрилову пудру для нігтів, товари для нарощування  та інші продукти для створення ідеального манікюру пропонує інтернет-магазин Qrasa з доставкою по всій території України.

Для чого потрібні акрилові пудри?

Наявність акрилової пудри для нігтів або системи, що складається з порошку, бази та мономера, дозволяє:

  • носити штучні нігті тим, хто має алергію  на якісь компоненти гелю, гель-лаку чи чутливість шкіри до ультрафіолету;
  • зміцнювати та вирівнювати слабкі та тонкі нігтьові пластини , адже акрилова пудра для зміцнення нігтів містить лише щадні безкислотні компоненти;
  • легко відремонтувати тріснуті чи зламані нігті  лише акрилом або разом із шовком;
  • швидко наносити кольорове покриття без сушіння в лампі , що значно прискорює час виконання манікюру;
  • створювати оригінальні об'ємні нейл-дизайни  -  структурні прикраси, нейл-архітектури, френч, градієнт, ліплення, 3-вимірний акваріумний ефект із додаванням блискіток, бульонок, сухоцвітів, страз, фольги тощо.

Види акрилової пудри для нігтів

  1. Універсальна  - прозорий порошок, що використовується для зміцнення та нарощування нігтів, ліплення, об'ємних дизайнів, французького манікюру. В універсальну акрилову пудру можна додавати кольорові пігменти, блискітки та інші елементи декору.
  2. Камуфляжна  - при додаванні мономеру утворює густий матеріал тілесного кольору, що використовується для вирівнювання нігтьової пластини й маскування дефектів.
  3. Кольорова - має багату палітру відтінків. Може застосовуватися як основний тон покриття або для декорування манікюру.
  4. Фінішна  - ідеально підходить для створення захисних покриттів нігтів та об'ємних елементів. Такий порошок добре моделюється, його можна обробляти фрезером.. Виходять красиві форми, дивовижний блиск і шикарні відблиски.
  5. Неонова - має непрозору  основу та яскраву гаму тонів. Її родзинка в тому, що вона мерехтить і світиться в променях світла.
  6. Глітерна  - матеріал із блискітками, що використовується під час створення святкового манікюру, особливо під час новорічних свят. На нігтях тримається чудово, яскраво блищить і притягує погляди.

Основні переваги акрилової пудри для нігтів

Сучасна акрилова пудра для нарощування нігтів і дизайну виготовлена з використанням новітніх технологій. Вона містить ефір метакрилової кислоти - етилметакрилат, що безпечний для організму та не викликає алергії. Вона характеризується високою якістю - не утворює грудочок і бульбашок повітря при нанесенні. Не тріскається, не відшаровується, не викликає пожовтіння та деформації нігтя.

Акрилові пудри, що входять до професійних лінійок, відрізняються простотою нанесення.

  • Акрилова пудра для зміцнення нігтів призначена для укріплення та заповнення нерівностей натуральних нігтів.
  • Кольоровими порошками можна покривати усю нігтьову пластину або тіпси для нігтів .
  • Акрилова пудра для нарощування нігтів дозволяє моделювати краї та довжину вільного краю, використовуючи нижні (шаблони) або верхні форми для нарощування  разом із гелем чи полігелем.

Завдяки нанесенню акрилової пудри нігті виходять гнучкими, водночас міцними та твердими. Вони потребують мінімального обпилювання - лише для створення форми та вирівнювання поверхні. Їх можна покривати гель-лаком, звичайним лаком або камуфляжною базою.

Єдиний недолік акрилової пудри - неприємний запах мономера. Тому без витяжки для нігтів довго працювати з нею дуже важко. У більшості майстринь та їхніх клієнток починають сльозитися очі, з'являються нежить, головний біль і навіть запаморочення. Виготовляють акрилові системи без запаху, але вони довше твердіють і менш стійкі.  

Як правильно використовувати акрилову пудру

  1. Видаліть кутикулу та зніміть птеригій, використовуючи інструменти для манікюру  або фрезер.
  2. Ретельно проматуйте всю нігтьову пластину за допомогою бафа або дрібнозернистої пилки.
  3. Нанесіть бондер, безкислотний або кислотний праймер залежно від стану нігтів.
  4. Вирівняйте нігтьову пластину базою. Якщо потрібно наростити довжину, встановіть шаблон або підготуйте верхню форму для кожного нігтя.
  5. Вмочіть кисть у рідину (мономер) та злийте надлишки. Пензель повинен бути вологим, але не мокрим.
  6. Наберіть акрил пензлем, опускаючи в баночку під кутом 45°. Найчастіше дві частини порошку змішують із трьома частинами рідини. Зачекайте, щоб весь порошок став вологим і сформувалася кулька.
  7. Нанесіть масу ніготь та надайте їй відповідну форму.
  8. Дочекайтеся повного висихання. Час висихання (1-3 хвилини) залежить від типу мономера чи порошка, техніки нанесення, розміру пензлика.
  9. Зніміть шаблон і надайте  нігтям відповідну форму.

Щоб покрити кольоровою акриловою пудрою весь ніготь, треба нанести прозору базу і вмокнути в баночку спочатку вільний край, а потім весь ніготь. Після досягнення насиченого й рівномірного кольору наноситься топ. Також порошок можна змішувати з кольоровою базою.

Акрилове ліплення (квіти, листя, об'ємні орнаменти, символи), що знову в моді, виконується лише на покритому топом нігті або на добре висушеному гель-лаку після зняття липкого шару. На готовій поверхні поставити маленьку кульку . Коли акрилова пудра почне втрачати свій блиск, потрібно робити фактурний елемент.

Поширені питання про акрилову пудру

Чому акрилова пудра може не затвердівати на нігтях?

Найчастіше це відбувається через те, що пензель надто вологий від мономеру або минув термін придатності акрилової пудри - 3-5 років.

Як зняти манікюр на основі акрилової пудри?

Це можна зробити за допомогою спеціального ремувера або рідини для зняття лаку з ацетоном. Потрібно змочити ватяні диски чи серветки в рідині, накласти їх на нігті. Щільно загорнути у фольгу або одягти пластикові зажими. Залишити на 30 хв. За цей час ацетон розчинить акрилову пудру настільки, що її легко буде видалити з нігтів за допомогою апельсинової палички або металевого пушера.

Які основні помилки при роботі з акриловою пудрою?

  1. Перепилювання нігтьової пластини на підготовчому етапі.
  2. Неякісний манікюр - неповне видалення кутикули та птеригію, що сприяє появі сколів і відшарувань.
  3. Неправильно підібрана форма та змодельована арка, що призводить до відшарування та підвищеній травматичності штучних нігтів при будь-яких навантаженнях.
  4. Несвоєчасно проведена корекція. Тоді зона кутикули та середня стресова зміщаються на край нігтя, і він починає клювати.
  5. Повне зняття старого матеріалу. Це робить нігтьову пластину більш тонкою. Якщо немає відшарувань, достатньо спиляти зони, що відросли, зняти зайву товщину й нанести нове покриття.
  6. Зрізати акрилові нігті ножицями, кусачками чи тіпсорізом. Щоб не було тріщин, зайву довжину потрібно прибирати лише пилкою.

Чи впливає товщина застосування акрилової пудри на тривалість носіння манікюру?

На якість покриття впливає товщина шару матеріалу, що наноситься. Занадто товстий шар сохне з деякою часткою нерівномірності, що може призвести до відшарування. Занадто тонкий - буде сколюватися й ламатися.

Як комбінувати акрилову пудру з іншими матеріалами для манікюру?

Це можна робити з прозорими, камуфлюючими чи кольоровими базами для отримання потрібної консистенції та кольору. У прозорі порошки можна додавати пластівці або кольорові пігменти для втирання. Поверх застиглої пудри можна наносити гель-лак і топ.

Вгору